ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları - Hande Kazanova Nisan ayı

2018 Nisan ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Nisan ayı burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için anlattı. Bu ay Koç burcunu neler bekliyor? Koç burcu eğitiminde nasıl yol izleyecek? Koç burcu kariyerinde önemli adımlar atacak mı?

Hande Kazanova Hande Kazanova
02 Nisan 2018

Nisan ayı Koç Burcu yorumlarınızı Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için anlattı. 

"Nisan ayına geçtiğimiz ayın son gününde gerçekleşen bir dolunay etkisiyle merhaba diyeceksiniz Sevgili Koç ve Yükseleni Koç olanlar. Bu dolunay sizin ikili ilişkiler ve özel hayat tarafında gerçekleşiyordu. Bu yüzden ilişkilerinizde hassas durumlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Yine bu dolunaydan alacağınız etkilerle özel hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Nisan başında iki olumsuz gezegenin kariyer ve iş alanlarınızla birleşiyor. İsteğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Hayat sizi belli noktalarda durduruyorsa daha dikkatli ve temkinli adım atmakta fayda var. 

4 ve 5 Nisan yine önemli girişimleriniz adına sizi destelemeyen tarihlerden biri.

15 Nisan'da Merkür düzelicek. Merkür'ün düzelmesiyle birlikte hayatınızla ilgili alacağınız önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Tam 1(bir) gün sonra sizin burcunuzda gerçekleşicek Yeni Ay önemli kararlarınızı ve harekete geçmenizi desteleyecek. 

24 Nisan'da ilişkilerin gezegeni Venüs iletişim alanınıza kaymaya başlyacak. Yani yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşlerinizle olan bağlantılarınız artacak. Yazmak, gezmek, ifade etmek, kısa bilgilerin peşinde koşmak bu dönemin konularından birkaçı.

Ay sonunda 30 Nisan'da gerçekleşecek olan Dolunay özellikle ortak parasal konularınızı etkileyecek. Para alacak, verecek konularınıza daha dikkatli davranmanız gerekecek."

Benzer Haberler