ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Koç Burcu 9-15 Nisan 2018 Haftalık Yorumları - Hande Kazanova

Haftaya hareketli enerjilerle başlıyorsunuz. Kendinizi ifade etmek, biraz sizi zorlayabilir sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Uzman Astrolog Hande Kazanova bu hafta Koç ve yükselen Koç burcunu yorumladı. Bu hafta yıldızınız neler söylüyor?

Hande Kazanova Hande Kazanova
06 Nisan 2018

Haftaya hareketli enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Kendinizi ifade etmek, insanlara kendinizi göstermek anlamında zorlandığınız bir döngü içersindesiniz. Çünkü bu haftada Merkür gerilemeye devam ediyor. Genel haftanıza bakıldığında bu hafta iş ve parasal konularda güzel gelişmeler olacak. 

Çarşamba ve perşembe günlerine denk gelen zamanlarda önemli konuşmalar ve görüşmeler için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Diğer yandan başka insanlara yapacağınız önemli fedakarlıklar iş hayatınızda size güzel kapılar açabilir. 

Haftasonu ise daha hareketli zamanlar yaşayacaksınız. Kendinizi dış ortamlarda daha etkin bir şekilde göstereceksiniz. Merkürün düzelmesiyle birlikte fikirleriniz, düşüncelerinizle ilgili harekete geçebileceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler