ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İkizler Burcu 9-15 Nisan 2018 Haftalık Yorumları - Hande Kazanova

Dış ortamlarda, seyahatlerde, eğitimsel konularda kendinizi göstereceğiniz haftalardan bir tanesini yaşayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Uzman Astrolog Hande Kazanova bu hafta Koç ve yükselen Koç burcunu yorumladı. Bu hafta yıldızınız neler söylüyor?

Hande Kazanova Hande Kazanova
06 Nisan 2018

Dış ortamlar ve ortaklık ilişkilerinizi olduğundan daha fazla güçlendirmek isteyecek bu konuda harekete geçeceğiniz bir hafta olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

Hareketli bir burç olarak aynı anda birden fazla işle uğraşmayı kendinize ilke edinmiş olabilirsiniz. Bu hafta bütün bunları gerçekleştirecek ortamları hem yaratacaksınız hem de içinde bizzat bulunacaksınız.

Özellikle çarşamba günü ortak parasal konular, atmanız gereken adımlarınızda hızlı bir takım etkiler devreye girecek. Karşı taraftan alacağınız güzel etkileşimlerle yapmanız gerekenler, kafanızdaki planları harekete geçirceksiniz. Diğer yandan özel hayatınızda ve iş alanlarınızda diğer insanlara göstereceğiniz fedakarlık ve anlayış daha fazla devrede olacak. 

Çarşamba ve perşembe günlerini etkili bir şekilde kullanmayı özen gösterin. Zaman zaman sosyal çevrelerde arkadaşlarınızla parasal konularda sürtüşmeler yaşansa bile haftasonu itibariyle diğer insanlarla bir arada olmaktan ve onlara yardım etmekten mutluluk duyacaksınız. 

Pazar gününden sonra iletişim sıkıntılarınızı geride bırakarak, kendi hayatınızı planlayarak ve konuşarak yolunuzda ilerlemeye başlayacaksınız.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler