ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (4 - 10 Haziran 2018)

Kendinizi farklı gözlerle gördüğünüz yakın çevre ve bağlantılarınızı daha fazla önemsediğiniz diğer yandan sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizin de aktive olduğu bir hafta içersinde olacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova Koç burcunun karnesini inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
04 Haziran 2018

Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 4 - 10 Haziran 2018 haftası cevapla.tv sitesinde burçları yorumladı. 

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla olan konuşmalarınız bu pazartesi önem kazanacak. Çarşamba ve perşembe bu haftanın en dikkat edilmesi gereken günlerinden. İletişime dayalı işlerinizde geri planda duran, çok hayatınızda farketmediğiniz insanların konu ve olayları sizi yanlış yönlendirdiğini, aldattığını, kandırdığını farketmeniz devrede olabilir. Bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Karşınıza bugünlerde değişik fikir veya plan gelirse şartlara tekrardan göz gezdirin. Ailevi alanda karşı tarafı biraz zorlayacaksınız. Hem aile ilişkilerinizde hemde sevdiğiniz insanın hayatında bir takım zorlanmalar devrede olabilir. Haftasonu parasal konular önem kazanıyor.

Benzer Haberler