ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (4 - 10 Haziran 2018)

Bu hafta konuşma ve görüşmelerin önem kazandığı, iş hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular, yeni adımlarınızı şekillendireceğiniz haftalardan bir tanesi sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova Başak burcunun karnesini inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
04 Haziran 2018

Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 4 - 10 Haziran 2018 haftası cevapla.tv sitesinde burçları yorumladı. 

Günlük hayatınızın ritmi önem kazanıyor. Daha önceden yapamadığınız yarım kalmış, kayıplar yaşadığınız konu ve olayları netleştirmek için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri yanıltıcı etkiler devrede olacak. Kariyeriniz ve göz önünde bulunacağınız ortamlarda partnerinizden, ortağınızdan alacağınız fikirler sizin üzerinizde yanlış etkiler yaratabilir. Hem özel hayatınızda, hem iş hayatınızda gözünüzü dört açmalısınız. Sosyal çevre ilişkilerinizi de dikkat etmeniz gerekecek. Cuma cumartesi günleri parasal konular devrede olurken, pazar günü gezmekten ve dolaşmaktan mutluluk duyabiliriz.

Benzer Haberler