ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova'dan Haftalık Balık Burcu Yorumu (4 - 10 Haziran 2018)

Ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli konuşma ve görüşmeler bu hafta peşinizi bırakmayacak sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova Balık burcunun karnesini inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
04 Haziran 2018

Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 4 - 10 Haziran 2018 haftası cevapla.tv sitesinde burçları yorumladı. 

Kararsızlıklarınızda yüksek olacak bu yüzden kararsızlıklarınızın yüksek olduğu noktada çarşamba ve perşembe günleri diğer insanlardan alacağınız tavsiyeler sizi aldatabilir. Bu hafta ev, para gibi büyük girişimler yerine tamamlanması gereken işlerin peşine düşmek daha doğru olabilir. Çarşamba günü ilişkilerinize dikkat etmekte var aşk hayatınızda, ilişkinizde bir takım sıkıntı ve problemler ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz insan sizi kıskanabilir, siz onu kıskanabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri daha fazla neye sahip olduğunuz, ağızınızın tadının yerine gelmesi, değişik ortamlarda bulunma isteğiniz devrede olurken pazar günü yakın çevre, akraba ve kardeşlerle yapılacak olan kısa vadeli planlara odaklanacaksınız.

Benzer Haberler