ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Temmuz Ayı Oğlak Burcu Analizi

Özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortak parasal alanlarınız aktif olarak Temmuz ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarında Oğlak burcunu inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
29 Haziran 2018

Başka insanların kaynaklarından faydalanacağınız bu ay 5 Temmuz’da özel hayatınızda şanslı etkilişimler devrede olurken ortaklaşa atılacak adımlarınız varsa sosyal çevrenizdeki insanların size gereken desteği sağladığını göreceksiniz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

10 Temmuz’da jüpiter düzeliyor, uzun zamandır sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuların geride kaldığını göreceksiniz. Sosyal çevrenizde yeni tanışacağınız insanlar, yeni arkadaşlıklar yada gireceğiniz yeni ortamlar sizi iş konusunda size güzel kapılar aralıyacak. 10 Temmuz itibariyle daha fazla seyahatleri önemsediğiniz, değişik insanlar ve farklı ortamlardan keyif aldığınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz.

13 Temmuz’da bir Güneş tutulması gerçekleşecek bu Güneş tutulması sizin için önemli sevgili Oğlak’lar. Özel hayat alanınızda oluşacak bu tutulmayla beraber evliliğe adım atabilirsiniz, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, söz, nişan gibi işler bu dönemde önem kazanıyor. Yine ortaklaşa atılacak işler önemli ve bu alanda da büyük girişimler bu tutulmayla beraber devrede olacak. Bu dönem içersinde eğer hayatınızda bir insan varsa onunla çok fazla sürtüşmemeye sıkıntı ve sorunlar yaşamamaya özen gösterin çünkü bu tutulmayla beraber farklı kararlar almaya meyillisiniz.

26 Temmuz’da Merkür gerilemesi var. Merkür gerilemesi ortak parasal alanlarda bir takım sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir eğer bir borç varsa bu borç için birilerinden bir borç almayın yada bir kredinin altına girmeyin.

27 Temmuz’da oluşacak Ay tutulması parayla ilgili bir konuyu karşınıza getirecek fakat bu para durduk yere cebinize girmeyecek. Bu para için mücadele etmeniz gerekebilir ve bu dönemde fazla tepkiler vermenize, sinirli olmanıza neden olabilir. Maddi konularda bağlantınız olduğu olan insanlarla çok fazla tartışmalara ve mücadelere girmemeye özen gösterin.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler