ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Temmuz Ayı Kova Burcu Analizi

İş hayatınız, yapılması gerekenler, sağlığınızla ilgili konular ve özel hayatınız bu ay fazlasıyla devrede sevgili Kova yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarında Kova burcunu inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
29 Haziran 2018

Bu ay sizin burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulmasıyla beraber çok önemli duygusal kararlarda hayatınızın merkezinize yerleşebilir sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

İş hayatınızda şanslı etkileşimleriniz var kariyerinizde alacağınız güzel etkileşimlerle hemen Temmuz başında ve 5 Temmuz civarı istediğiniz şartların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

10 Temmuz’da jüpiter düzeliyor, kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Mart ayından bu yana kariyerinizde ve iş alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar geride kalıyor ve Kasım ayına kadar bu alanlarda güzel şanslar ve fırsatlar yakalamaya meyilli olacaksınız. 10 Temmuz itibariyle maddi konularda güzel sonuçlar elde edebileceksiniz.

13 Temmuz’da bir tutulma gerçekleşecek bu Güneş tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı tetikliyor. İşinizde büyük değişimler bu tutulmayla birlikte devrede olabilir. Sağlığınızla ilgili konularda da önemli kararlar alabilirsiniz. Yanınızda çalıştığınız yada çalıştırdığınız insanlar varsa onların hayatında da önemli bir takım olaylar devrede olacak. Günlük hayatınızın ritminde hızlı gelişmelere hazırlıklı olmalısınız sevgili Kova’lar.

26 Temmuz’da Merkür gerileyecek ve Merkür sizin özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde gerileyecek. Bu yüzden hayatınızda bir insan varsa bu dönemd anlaşmak kolay olmayabilir. Eski ilişkilerin bu dönemde karşınıza geldiğini görebilirsiniz yada eskilerle ilişkinizi karşılaştırmalar devrede olabilir.

27 Temmuz’daki Ay tutulması hayatınızla ilgili çok önemli duygusal kararları karşınıza getirecek sevgili Kova’lar. Bu dönemde karşı tarafla anlaşmak kolay değil, alacağınız kararlar sizi çabuk sinirlendirebilir. Hayatınızda bir insan varsa ilişkinizi bitirmek yada devam etmek istiyorsanız tavırlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlıkla ilgili önemli olayla bu süreçte karşınıza gelebilir.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler