ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Temmuz Ayı Balık Burcu Analizi

Günlük hayatınızın iş ritmi bu ay fazlasıyla aktif sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarında Balık burcunu inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
29 Haziran 2018

Diğer yandan hayatını aşkla, keyifle, mutlulukla algılamak istediğiniz bir dönem içersindesiniz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

Eğer hayatınızda bir insan yoksa Temmuz başında aşkı yakalamak, bir insanla tanışmak o insanla hayatınızı devam ettirme etkileriniz yüksek görünüyor. Risk içeren işlerinizde çocuklarınızla olan bağlantılarınızda Temmuz başında şans sizden yana olacak.

10 Temmuz’da jüpiterin düzelmesiyle beraber hayatınızda sıkıntı ve sorun yaşadığınız şansınızda geri dönme hissettiğiniz noktaların düzeldiğini göreceksiniz ve 10 Kasım’a kadar seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler yurtdışı bağlantılı konular, hukuki alanlarda önemli şanslara sahip olacaksınız. 10 Temmuz itibariyle özel hayatınız ön plana çıkmaya başlıyor ilişkilerinize önem vermeye başlayacaksınız. Bu dönem içersinde sevdiğiniz insanı çok fazla eleştirmemek aklınızın ucunda dursun.

13 Temmuz’da bir Güneş tutulması yaşanacak ve bu tutulma sizin aşk alanlarınızı tetikleyecek sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Aşk her an kapınızı çalabilir, hatta Temmuz başında kapınızı çalmış olabilir ama siz önemli kararlar almak istiyor olabilirsiniz. Güzel bir bebek haberi sizi heyecanlandırabilir. Bu dönemde sosyal çevrenizdeki olayları kendi özel hayatınızla dengelemek çok da kolay olmayacak ama yine de diğer burçlara göre bu tutulmayı daha şanslı yaşacaksınız.

26 Temmuz’da Merkür gerileyecek. Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek. İş hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar iletişim sıkıntıları ve sorunlara açık görünüyorsunuz. Daha önceden tamamlanmasını istediğiniz işlerinizi tamamlamaya çalışın.

27 Temmuz’da oluşacak Ay tutulması kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olayların etrafınızda ceyran ettiğini görebilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir ve bu sizi çok hırslı ve sinirli kılabilir. İş hayatınızdaki dengesizlikler sizi ruhen yorabilir.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler