ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haziran Ayı Kova Burcu Yorumu

Aşk dolu, keyif dolu, eğlenceli aktiviteler ve hareketlenmeler ile haziran ayına merhaba diyeceksiniz, sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova, Haziran ayında sizleri neler beklediğini anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
31 Mayıs 2018

Mars sizin burcunuzda, sizin burcunuz da olduğu için sizi bir hayli hareketlendirmiş durumda. O yüzden hızlı hareket edeceksiniz, bir an önce işlerinizi yapmak arzusunda olacaksınız, başka insanları düşünmeden sadece kendi istekleriniz için bu dönemi kullanabilirsiniz. Diğer yandan da çalışmaktan mutluluk duyduğunuz bir dönem, biraz kilo almaya da meyilli olabilirsiniz bu dönem içerisinde. 1 Haziran da güzel gelişmeler iş hayatınız da karşınıza gelirken 6 ve 7 Haziran parasal konular da yanıltıcı etkiler devrede olacak. Yani önemli girişimleriniz varsa paraya ilgili yada ticari bir takım faaliyetleriniz varsa özellikle bu bir kaç gün  yatırım yapmamaya ve işlerinizi bozmamaya özen gösterin.

12 Haziran itibari ile iş alanlarınızda Merkürün girmesi ile beraber yanında çalıştığınız insanlarla olan iletişiminiz artacak, sağlığınızı gözden geçirmek durumunda kalacaksınız ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içerisinde olacaksınız, sevgili kovalar. Diğer yandan beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminiz bu dönemde artabilir. 13 Hazirandaki yeni ay ise aşk hayatınızı tetikliyor ve bu alanda atılacak bu alanda alınacak önemli kararlarınız bu yeni ayla beraber devrede olacaktır.

Sadece aşk değil elbette, çocuğunuz varsa çocuğunuzun hayatı ile ilgili uzun zamandır düşündüğünüz, başlatamadığınız ve girişimde bulunamadığınız konular varsa bunun içinde harekete geçebilirsiniz. 13 Hazirandan sonra ikili ilişkiler ve özel hayatınız da keyif bir döngü içerisine giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanı daha fazla önemseyeceksiniz. Onlar beraber vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız, karşı tarafa sevginizi gönlünüzce göstereceksiniz ve ondanda aynı etkileri alacaksınız.

21 Hazirandan sonra iş hayatınız yada yapılması gereken günlük hayatınızın ritmi ile ilgili konu ve olaylar daha fazla önem kazanacak hayatınızda. 26 Haziran da Mars geriliyor, Mars sizin burcunuz da geriliyor sevgili kovalar. Bu yüzden ağustosun ortasına kadar çok büyük girişimlerden kaçınmakta fayda var. İletişimsel işleriniz, yakın çevrenizle bağlantılı önemli konular da büyük girişimlerden kaçının. Mars işle çok alakalıdır, enerjimizi hangi alanda kullandığımızla çok alakalıdır o yüzden girişimlerden, önemli bir takım başlangıçlardan kaçınmakta fayda olacaktır.

Yine sağlığınız ile ilgili konuları daha fazla önemsemeniz gerekiyor, dolaşım sisteminiz aynı zamanda varisler, sağlıkla ilgili konular bu dönemde daha fazla göz önünde olmalı ve kendinizi bu anlamda korumaya almalısınız. 28 Hazirandaki dolunay sizi zorlayacak dolunaylardan bir tanesi olacaktır. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir kadersel etkiler altında olacaksınız. Ay sonunda daha fazla sağlığınıza özen göstermek, hayatınızdaki  değişimlere ayak uydurmak önem kazanacak, sevgili kovalar.

Güzel bir ay olsun.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler