ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haziran Ayı Aslan Burcu Yorumu

Sadece gezmek, görmek, dolaşmak değil elbette yine sosyal çevrenizde kim varsa yakın arkadaşlarınız ile beraber yapılacak plan ve programlar devrede olabilir sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova, Haziran ayında sizleri neler beklediğini anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
31 Mayıs 2018

Bir partiyi destekleyebilirsiniz, bir derneğe üye olabilirsiniz bu ay içerisinde daha fazla takım çalışmaları gruplar ile yapılacak her tür işin ön plana geçtiğini göreceksiniz ve kendinizi kalabalıklar içerisinde daha rahat hissedeceksiniz. Özellikle 1 Haziran kişisel girişimleriniz anlamında sizi desteklerken 6 ve 7 Haziran da arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle girişilecek önemli parasal konularda gözünüzü dört açmaya çalışın. Çünkü kandırılma, yanılma ihtimaliniz devrede olacaktır. 12 Hazirandan sonra biraz kendinizi geri plana çektiğiniz arkadaşlık ilişkilerinizi gözlemlediğiniz parasal konularda da birazcık daha geri plandan bazı konuları takip ettiğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz.. Bu dönem içerisinde önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya dikkat etmeye çalışın. 13 Haziran da oluşacak yeni ay sosyal çevre kararlarınızı etkileyecektir. Dediğimiz gibi aktiviteler, davetler, gruplar, takım çalışmaları, arkadaşlarla yapılacak olan işler bütün bunlar plan dahilinde ilerlemiş olabilir ama şimdi bu yeni ay bu girişimlerinizi destekleyen yeni aylardan olacaktır. Yani yaptığınız planları programları bu yeni ayla beraber devreye koyabilirsiniz. Ve tabi ki 13 Hazirandan sonra görüntünüzü yenileyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Üzerinizden şöyle bir o sıkıntılı o bulutlu enerjiyi atacaksınız, kendinizi önemseyeceksiniz, önemli yerlerde bulunmak isteyeceksiniz, saçınızı değiştirebilirsiniz, alış veriş yapabilirsiniz ve daha fazla kendinize yatırım yapacağınız bir döngüye giriyorsunuz.

26 Haziran da Mars geriliyor, Mars sizin özel ilişkiler ve evlilik alanınızda gerileyecek sevgili aslanlar. Özellikle ağustos ortasına kadar özel hayatınıza, ikili ilişkilerinize, ortaklaşa atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz, büyük girişim ve kararlardan bu dönemde lütfen kaçının çünkü ileride sonuçların sizin lehinize olmadığını fark edebilirsiniz. Mesela örnek olarak bir taşınma işiniz varsa bu taşınma işini özellikle yaz aylarında yapmamaya özen gösterin yada boşanmaya karar verdiniz yada eski sevgiliniz veya eski ilişkileriniz yeniden karşınıza geldi işte bu noktalarda önemli kararlar almamak aklınızın bir köşesinde bulunsun. Bu kararları ancak Mars düzeldikten sonra hayatınıza geçirmeye çalışın.

28 Hazirandaki dolunay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Duygusal bir dolunay olacak yani yanınızda çalıştırdığınız yada yanında çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bu dolunayda dikkat ediniz. Yine sağlınıza gereken özeni göstermeyi unutmayınız. 29 Hazirandan sonra artık fikirlerinizi insanlara ulaştırmak için uygun bir platforma giriş yapacaksınız.

Güzel bir ay diliyorum.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler