ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (16 - 22 Nisan 2018)

Yeni ay yepyeni döngülere işaret ediyor. Önemli adımlarımızı yeni ay'da atmak bizim için şans ve bolluk getiren bir döngü olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç'ler. Bu hafta burcunuzda neler yaşanacak? Astrolog Hande Kazanova Yengeç burcunun karnesine baktı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
13 Nisan 2018

Kariyer ve iş alanlarınızda oluşan Yeni Ay ile haftanız başlıyor sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar.

İş hayatınızda aldığınız kararları uygulamak için bu yeni ay'ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle ilgili konularda alınıcak kararlar bu yeni ay'ın konularından bir kaçı olabilir. Beklenmedik süpriz gelişmeler ve olaylarla karışlaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda bu hafa biraz abartıya kaçabilirsiniz. Sosyal çevrenizin geniş olması, yeni insanlarla tanışıyor olmanız karşınıza yeni aşk fırsatlarını getirebilir. Kalbiniz boşsa eğer sosyal çevrenizde arkadaşlarınızın size ön ayak olacağı yada tanıştıracağı insanla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. 

Bu hafta cuma günü itibariyle sosyal çevre ortamlarınızda kendinizi göstereceğiniz ortamlara gireceksiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonla hızlanacak.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler