ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (14 - 20 Mayıs 2018)

Çevreniz değişebilir, arkadaşlarınızın hayatında önemli karar ve adımlar devreye girebilir yada siz geleceğinizi ilgilendirecek ideallerinizi ve fikirlerinizi besleyecek adımlar atma arzusunda olabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar... 14 - 20 Mayıs 2018 haftası Yengeç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
11 Mayıs 2018

Uranüs bu alanlarınıza kayıyor. 7 yıl boyunca yavaş yavaş önemli değişimler sizi bekliyor. Hiç beklemediğiniz arkadaşlıklar kurabilirsiniz, idealleriniz ve fikirleriniz değişebilir. Şimdiye kadar hiç bakmadığınız pencereden bakabilirsiniz.

Çarşamba günü Mars enerji alanlarınızı değiştirecek. Ortak parasal konulara kaydıracaksınız enerjinizi. Eşinizin, partrenizin yada ailenizin ortak parasal konularında daha mücadele edeceğiniz ve tavrınızı koyacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 

Cumartesi gününden sonra kendinizi yenileyeceğiniz bir döngü başlıyor. Alışveriş yapmaktan mutluluk duyacağınız, sosyalliğinizi arttıracağınız bir döngü içersine gireceksiniz.

Güzel haftalar diliyoruz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler