ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Haftalık Yay Burcu Yorumu

Dün gerçekleşen Yeni Ay ile beraber işiniz ve kariyerinizle ilgili önemli başlangıçlar yapacağınız haftalardan bir tanesi. Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
07 Eylül 2018

Kariyeriniz ve iş hayatınız bu aralar tüm odağınız bu noktada olacak sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yay burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor?

Bu hafta oldukça şanslı olacak Salı ve Perşembe günlerini aktif kullabilirsiniz. Salı günü itibariyle Mars, Kova burcuna geçiyor. Yakın çevre ve iletişim alanlarınızda ilerleyecek. Enerjinizi, mücadele alanlarınızı yakın çevre alanlarınıza kaydırıyorsunuz daha fazla yakın çevrenizdeki insanlarla temas edebilirsiniz. Yaz döneminde yaşadığınız olayları düzeltmek için uygun bir dönem olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda bazı konuşmalar, bazı fikirler sizi desteklemeyebilir, hayal kırıklıkları devrede olabilir, anne - baba çekişmesi devrede olabilir. Toplumsal konularda ve kariyerinizle ilgili alanlarda Cuma günü önemli adımlar atmayın. Pazar günü kendinizi dışarı atabilir ve oldukça aktif bir güç geçirebilirsiniz sevgili Yay’lar.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler