Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu Yorumu (23 - 29 Temmuz 2018)

Ay, Yay burcunda ilerliyor gün içersinde duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir önemli haberler alabilirsiniz, heyecanlanabilirsiniz yada kafanıza göre davranabilirsiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde sizleri neler beklediğini cevapla.tv'ye yazdı. Bugün aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu Yorumu (23 - 29 Temmuz 2018)

Haftaya şartlar lehinizde olarak başlayacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde Yay burcunu neler beklediğini yazdı.

Bu hafta sizin için daha olumlu haftalardan bir tanesi daha rahat enerjiler sizin için akıcak. Kariyer ve göz önünde bulunacağınız bazı ilişkilerde bir takım sıkıntı ve sorunlar hafta başında devrede olabilir yine anne baba ilişkilerinizde bu sorunları yaşayacak olabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle iş alanlarınızda gerginliklere, sinirsel çekişmelere, sıkılganlıklara açık olacaksınız. Yine işe dayalı bir seyahatiniz varsa, iş görüşmeleri yada konuşmaları varsa bu dönemde biraz gerginliklerle işinizde ilerlemek devrede olacak. Perşembe günü Merkür gerilemeye başlıyor. Merkür sizin seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuki alanınızda ve ticari alanınızda gerileyecek sevgili Yay’lar. Sizi daha az tanıyan insanlara kendinizi yanlış ifade ediyor oluşmanız çok yüksek. Cuma günü oluşacak tam Ay tutulması marsiyen bir tutulma yakın çevre ilişkileriniz ve eğitim alanlarınızda gerçekleşecek. Akraba, kardeş, yakın dost, kuzenler yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında ani, beklenmedik bir takım duygusal konuların oluşması ve bu olaylara verilecek tepkiler sizin hayatınızı etkileyecek sevgili Yay’lar.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Davutoğlu binlerce şehitten utanmıyor mu? Davutoğlu binlerce şehitten utanmıyor mu?
Dolar niye artıyor sorusuna efsane cevap… Dolar niye artıyor sorusuna efsane cevap…
Kübra Par anket şirketlerini eleştirdi Kübra Par anket şirketlerini eleştirdi
Sivas’tan Muharrem; Washington’dan Kemal ile Selin! Sivas’tan Muharrem; Washington’dan Kemal ile Selin!
İnce CHP yönetimini topa tuttu İnce CHP yönetimini topa tuttu
ABD, İsrail ve BAE arasındaki anlaşmanın olası sonuçları! ABD, İsrail ve BAE arasındaki anlaşmanın olası sonuçları!
SON HABERLER
ABD, İsrail ve BAE arasındaki anlaşmanın olası sonuçları! ABD, İsrail ve BAE arasındaki anlaşmanın olası sonuçları!
Davutoğlu binlerce şehitten utanmıyor mu? Davutoğlu binlerce şehitten utanmıyor mu?
Muharrem İnce CHP'den ihraç edilebilir Muharrem İnce CHP'den ihraç edilebilir
Türkiye'nin sizi, o 'yeni hikâyeleri'nizle birlikte tarihe gömecek gücü vardır! Türkiye'nin sizi, o 'yeni hikâyeleri'nizle birlikte tarihe gömecek gücü vardır!
‘Madrabaz Sendromu’ yaşamayan aşıktan kaçın! ‘Madrabaz Sendromu’ yaşamayan aşıktan kaçın!
Salgın riski ‘evde kal’ döneminden daha az değil Salgın riski ‘evde kal’ döneminden daha az değil
‘Beşik uleması’nın dönüşü: Önce zihniyet bozuluyor, sonra kurumlar ‘Beşik uleması’nın dönüşü: Önce zihniyet bozuluyor, sonra kurumlar
Arap sokakları uyanmalı artık! Arap sokakları uyanmalı artık!