ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Haftalık Terazi Burcu Yorumu

Dün gerçekleşen Yeni Ay, diğer burçların aksine hiç bir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğini altını çiziyor şuan zamanı değil sevgili Terazi’ler. Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
07 Eylül 2018

Haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Terazi burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor?

Özellikle vazgeçmek istediğiniz konular varsa, hayatınızı yeniden düzenlemek istiyorsanız, ruhsal çalışmalar yapmak istiyorsanız, kötü alışkanlıklarınız varsa bunlarla ilgili bir adım atmak istiyorsanız işte bu Yeni Ay’ı kullanabilirsiniz. Yeni bir işe başlama, yeni bir yere gitme, yeni kararlar almak anlamında çok desteklendiğiniz bir süreç değil. Geri planda durduğunuz işlerinizde ailevi alanlarda güzel şanslar altında olacaksınız bu hafta. Salı ve Perşembe günlerini iyi değerlendirin hem maddi konularda, hem manevi konularda. Cuma günü gözden kaçırdığınız detaylar iş alanlarınızda hayal kırıklıkları ve sıkıntı sorunları tetikleyebilir. Bu dönemde karşınıza gelecek olan bir iş varsa lütfen herhangi bir şekilde anlaşmaya imza atmayın. Haftasonu beklenmedik yerlerden gelecek olan para haberleri hayattan alacağınız keyfi iki’ye katlayabilir.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler