ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Kova Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018

Kendi iç dünyanıza, ailevi konulara dönük olarak başlayan haftanızda özel hayatınızdaki insanlardan gereken desteği almak isteyebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Haftalık burç yorumunuzu Astrolog Hande Kazanova sizler için yorumladı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
11 Haziran 2018

Bayramda eğer dışarıda bulunacaksınız, başka yerlere gideceksiniz ailevi konuları toparlamak önem kazanıcak sevgili Kovalar. Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi. 

İşle ilgili konularda kafanızda bir sürü plan olabilir ama nereden başlayacağınızı bir türlü kestiremeyebilirsiniz. Salı günü Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Mide ve göğüs sorunlarınız ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü itibarıyla artık özel hayatınıza odaklanıyorsunuz. Ortaklaşa girişimleriniz açısından  uygun bir dönem. Eşiniz ve ortağınızla ilişkiniz güçlenecek. Tartışmalı olduğunuz kişilerle hatta düşmanlarınızla bile ilişkilerinizi düzeltme şansınız yüksek olacak.

Çarşamba gece saatlerinde oluşan Yeniay aşk hayatınız, varsa çocuğunuzla ilgili kararları hızlandırabilir. Sanatsal veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli kararlar, spora başlamak için alacağınız kararlar uzun soluklu olabilir. Ev ve aile hayatınızda da bu yeniay yeniliklerden hoşlanacaksınız.

Bayramın 1. Günü aile hayatınızda, ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Koparıcı durumlarla çabuk gaza gelebilir, tepkilerinizi sevdiğiniz insana veya aile bireylerinize yansıtabilirsiniz.

Cumartesi günü fikirlerinizde olumsuz ve karamsar etkilerle hareket edebilirsiniz. Memnuniyetsizlikleriniz sizi zorlayabilir.

Benzer Haberler