ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Koç Burcu Yorumu (16 - 22 Nisan 2018)

Burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay sizin için çok önemli olacak. Merkür düzeldi ve hayatınızla ilgili önemli adımlar atmak istiyorsunuz yada başlangıçlar yapmak istiyorsunuz kafanızda bir takım plan projeler varsa eğer bu hafta sizin haftanız sevgili Koç ve yükselen Koç'lar. Bu hafta burcunuzda neler yaşanacak? Astrolog Hande Kazanova Koç burcunun karnesine baktı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
13 Nisan 2018

Haftaya Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay'la merhaba diyeceksiniz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar.

Yeni Ay ile beraber 1 yılın konularını hareketlendirme şansına sahip olacaksınız.

Algınızın çok açık olduğu bir dönem olacak. Bu Yeni Ay ile beraber uranüsyen bir Yeni Ay yaşanıcak. Beklenmedik süpriz sizi harekete geçirebilir, heyecanlandıracak konu ve olaylara açık olacaksınız. Hayatınızda adım atmak istediğiniz, yapmak istediğiniz konuları daha farklı şekilde hayata geçireceksiniz. 

Bu anlamda pazartesi ve çarşamba günleri dikkat çekiyor. Maddi konularda biraz abartılı davranışlarla ilerlemeniz mümkün olucak bu hafta. Cuma günü itibariyle maddi konulara daha fazla odaklanıcaksınız. Yaklaşık 1 ay boyunca para kazanımlarınızı arttırma gibi konu ve olaylar hızlanacak. Bu hafta Satürn gerilemesi başlayacak. Kariyer ve iş alanlarınıza ilerleyen Satürn gerilemesi bir kaç boyunca bu alanlarda ufak tefek yavaşlamalar, engeller ve sıkıntıları karşınıza getirebilir.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler