ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Haftalık İkizler Burcu Yorumu

Bu hafta aslında ailevi konularda yada gayrimenkul konularında güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. Bu hafta İkizler burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
07 Eylül 2018

Ailevi konular, eviniz, yuvanız ile haftanız başlıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında İkizler burcunun haritasını inceledi. Bu hafta İkizler burcunu neler bekliyor?

Salı ve Perşembe günlerini bu anlamda iyi değerlendirmelisiniz. Salı günü itibariyle Mars, Kova burcuna geçecek seyahat, eğitim, hukuki alanlarda ve tüm yaz boyunca gerileyen Mars, parasal alanınızda düzeldi. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular daha az tanıdığınız insanlarla olan işlerinizde kendi gücünüzü ve mücadelenizi ortaya koyacağınız bir döngü içersine gireceksiniz. Uzak yolcuklarda kazalara karşı dikkat etmekte fayda var. İş ile ilgili kariyer’le ilgili bazı oluşumlar aile hayatınıza olumsuz yansıyabilir bazı konuşmalarınızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın güzelliştiğini göreceksiniz çünkü aileniz için yapacağınız yardımlar size güzel bir haftasonu yaşatıcak.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler