ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık İkizler Burcu Yorumu (14 - 20 Mayıs 2018)

Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin kadersel alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar... 14 - 20 Mayıs 2018 haftası İkizler burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
11 Mayıs 2018

Diğer burçların aksine bu yeni ay'da hiç bir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor. Ne yapabilirsiniz? Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz, hayatınızı düzene sokmak için planlayabilirsiniz. Bu süreçte önemli bir adım atmayın ve önemli başlangıçlardan kaçının. Uranüs Boğa burcuna geçiyor ve sizin burcunuzu da etkileyecek. Özellikle hayatınızda önemli değişimleri yaşayacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Bilinç altınızda önemli açılımlar devrede olabilir, hayatı farklı gözlerle görebilirsiniz. Şimdiye kadar eğer spiritüel konularla ilgilenmediyseniz bu tür konular size çok havada geliyorsa, bu alanlarda çok büyük açılımlar yaşayacağınız bir süreç içersine giriyorsunuz.

Çarşamba gününden sonra enerji alanlarınızı seyahat alanlarına kaydıracaksınız. Eğitimsel konularda da mücadeleci tavırlarınız ön planda olacaksınız. Uzak yolculuklar da kaza ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda var.

Cumartesi gününden sonra maddi konularda güzel getiriler elde edeceğiniz döngüye merhaba diyeceksiniz. İstediğiniz sonuçları yaratacığınız bir döngü olacak.

Güzel haftalar diliyoruz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler