ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Bu aralar aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan bağlantılarınızın önem kazandığı dönemlerden bir tanesi. Bu hafta Boğa burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
07 Eylül 2018

Haftaya oldukça keyifli etkilerle başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Boğa burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Boğa burcunu neler bekliyor?

Pazar günü gerçekleşen Yeni Ay ile beraber kişisel hayatınız, özel hayatınız, aşk, eğitmenlik, sanatsal kreatif ile ilgili alanlarda almak istediğiniz kararlar varsa bu hafta bu kararları gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz özellikle Salı ve Perşembe günleri size göz kırpıyor. Diğer taraftan Mars, Kova burcuna geçecek. Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle beraber mücadelenizi ve ilginizi kariyerinize kaydıracaksınız. Tüm yaz boyunca Mars burada gerilemişti şimdi düzeldi ve bir kez daha aynı noktadan geçecek. Yani o dönem yapamadığınız işleri yapmak için şimdi adım atabilirsiniz. Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Banka, döviz gibi işlemlerinizde çevrenizin yada arkadaşlarınızın sizi kandırma olasılığına karşı dikkatli olun. Sevdiklerinizle program yapacağınız güzel bir haftasonu sizi bekliyor.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler