ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Boğa Burcu Yorumu (7 - 13 Mayıs 2018)

Kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstermek, bazı konuların üzerine eğilmek önem kazanacak sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar... Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Boğa burcunu yorumladı. Bu hafta Boğa burcu neler yaşayacak?

Hande Kazanova Hande Kazanova
04 Mayıs 2018

Bu alanlarda bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Bu hafta en çok maddi konulara dikkat etmeniz gerekecek. Sosyal çevrenizdeki insanlar, arkadaşlarınız özellikle parasal konularda sizi yanlış yönlendirebilirler. Aldanmalar ve kandırılmalara karşı dikkat edin. Parasal konularda işinizi sağlama almaya çalışın.

Bu pazartesi dış ortamlara bağlı işlerinizde kafanıza önemli konular takılacak ve sizde bu konuları halletmeye çalışacaksınız. Obsesif davranışlardan da uzak durmanız gerekebilir.

Çarşamba günü sevdiğiniz insandan alacağınız destekle abartılı davranışlar, çoşkulu adımlar atmanız söz konusu olabilir. 

Haftasonu uzak ortamlarda seyahat halindeyseniz özellikle sinirli ve gergin davranışlarınızda çevrenizdeki insanları rahatsız edebilirsiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler