ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Boğa Burcu Yorumu (28 Mayıs 3 Haziran 2018)

İkili ilişkileriniz, özel hayatınız ve karşı tarafla beraber yapılacak planlar ile haftanıza merhaba diyeceksiniz, sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar.

Hande Kazanova Hande Kazanova
24 Mayıs 2018

Bu salı günü yay burcunda bir dolunay gerçekleşecektir. Bu dolunay sizin ortak parasal alanınızı etkileyecek sevgili Boğalar.

Yani ortaya bir borç yada ödeme çıkabilir, önemli bir para meselesi ile uğraşabilirsiniz, eşinizin ailenizin ortak parasal konularında hassas ve duygusal kararlar devreye girebilir.

Ve sizde buna göre esneklik göstermek durumunda kalabilirsiniz. Ve çarşamba günü itibari ile Merkür ikizler burcuna geçecek. Artık para kazanma becerinizin arttığı bir döngüye gireceksiniz. Yaklaşık iki hafta boyunca parasal konularda fikir oluşturmak, plan yapmak, adım atmak, konuşma ve görüşmelerin oluşması ve toplantıların içerisinde bulunmak önemli olacaktır. Ticari bir takım faaliyetleriniz varsa  bu dönem içerisinde güzel getiriler ile karşılaşmanızda söz konusu olabilir.

Cuma ve cumartesi günü hayat size gülümseyecek sevgili boğalar. Yakın çevreniz ile yapacağınız planlar devrede olurken, sevdiğiniz insan ve yakın çevrenizde sevdiklerinizi bir araya getirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Güzel bir hafta diliyorum.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler