ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Boğa Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018

Haftaya etkin, hareketli ve kendi isteklerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Haftalık burç yorumunuzu Astrolog Hande Kazanova sizler için yorumladı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
11 Haziran 2018

Bu aralar maddi konular daha fazla gündeminizde cebinizde giren para, kazanımlarınız, işten elde edilen gelirleriniz bütün bunlarla daha fazla ilgiliniz. Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi. 

Maddi konularda önemli adımlar bayram öncesi tamamlanmayı bekliyor. Diğer yandan üzerinizde hissettiğiniz güçle istediğiniz sonuçları maddi yönden elde etmekte zorlanabilirsiniz.

Salı günü ilgi alanlarımızı ve iletişimimizin şeklini belirleyen Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda sezgilerinize yönelik olarak hareket edeceksiniz. Bu dönem, yakın çevrenizle, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iletişiminizde hassas ve  ve alıngan davranmaya müsait olabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla ailevi konular, yuvanızla ilgili konulara odaklanacaksınız, kendinizi evinizde mutlu hissedeceksiniz. Ev bağlantılarınız kuvvetleniyor. Evle ilgili konularda tadilat, tamirat, boya-badana işleri, dekorasyon işlerine girişmek için de uygun bir süreç olacak.

Yine Çarşamba günü gece saatlerinde gerçekleşen Yeniay’la birlikte maddi konularda önemli adımlar atılabilir. Ticari girişimleriniz, yatırımlarınız, para kazançlarınız alanında yeni adımlar için destekleneceksiniz. Önünüzdeki 15 günlük dönemi bu alanlarda yeniliklerle iyi değerlendirin.

Bayramın ilk gününde aile ilişkilerinizde sabırsız ve isyankar etkilere dikkat edin, bazı ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Kafanıza göre davranmamaya çalışmalısınız.

Cumartesi günü yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı olumsuzluklar yüzünden hayata karamsar ve sıkıcı yaklaşabilirsiniz. Maddi konular sizi kolay aşağıya çekebilir.

Benzer Haberler