ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Başak Burcu Yorumu (23 - 29 Temmuz 2018)

Bu aralar kendinizi biraz geriye çektiğiniz, hayatı anlamlandırdığınız ve plan yapmak üzere harekete geçmek üzere harekete geçmeniz gereken bir dönem içersinde olduğunuzu biliyorsunuz sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde sizleri neler beklediğini cevapla.tv'ye yazdı. Bugün aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Hande Kazanova Hande Kazanova
20 Temmuz 2018

Haftaya ailevi konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde Başak burcunu neler beklediğini yazdı.

Özel ilişkileriniz ve ikili ilişkilerinizde bu hafta bazı hayal kırıklıklarına ve sorunlara açık olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz insan büyük bir beklentiniz varsa bu hafta bu beklentiyi görmek kolay olmayacak. Sizin dışınızda gelişen olaylara çok çabuk tepkiler vereceğiniz bir dönem esnek olmakta zorlanacağınız bir döngü içersinde olacaksınız. Perşembe günü Merkür geriliyor, geçmiş konu ve olayları göz önünde bulundurmanız gereken bir 3 haftalık döngüye gireceksiniz. Bu dönem içersinde kendinizi, konuşmalarınızı, yaptıklarınızı gözden geçirmeniz size olumlu yansıyacak sevgili Başak’lar. Merkür sizin kadersel alanınızda gerilediği için büyük girişimlerden, adımlardan, kararlardan ve başlangıçlardan da kaçının. Ruhsal konuları çalışmak, spirütüel çalışmaların içinde bulunmak anlamında şanslı ve faydalı döngülerden olacak. Cuma günü tam Ay tutulması gerçekleşecek ve bu tutulma sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşcak sevgili Başak’lar. İş alanlarınızda çok çabuk tepkiler vereceğiniz bir döngü olabilir, iş hayatınızla ilgili önemli kararlar devrede olabilir ve bu kararlar geçmişle bağlantılı olabilir yada geçmişte yaşadığınız bir olayın benzerine yakın bir olay yeniden karşınıza gelebilir.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler