ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu Yorumu (28 Mayıs 3 Haziran 2018)

Geziler seyahatler yada bu planların devreye girmesi ile bir hafta geliyor ve sizde bu etkiler ile haftaya başlıyorsunuz, sevgili Balık be yükseleni Balık olanlar.

Hande Kazanova Hande Kazanova
24 Mayıs 2018

Hiç bir yere gidemeseniz bile bu pazartesi alıp başınızı gitmek isteğinizin yüksek olduğunu görecek, yeni insanların hayatınıza keyif kattığını algılayacaksınız. Salı günü yay burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin kariyer alanlarınızı tetikliyor sevgili balıklar. Yani kariyer ve iş konularında önemli, hassas bir takım olaylara ve duygusal çalkantılara açık bir döngü içerisinde olacaksınız. Hiç bir beklenmedik bir konu devreye girebilir yada bir iş ortaya çıkabilir yada beklenmedik bir olayla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yine kariyerinizde açılmalarda söz konusu olabilir bu döngü içerisinde.

Çarşamba gününden sonra Merkür ikizler burcuna geçiyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda daha fazla konuşmalarınızı hızlandıracağınız bir döngü başlayacak. Belki de dolunaydan aldığınız etkilerle iş alanlarınızda yaşadıklarınızı ailevi ortama aktaracaksınız, onlarla konuşmalar içerisine gireceksiniz, eviniz ve yuvanız ile ilgili önemli kararlar da alabilirsiniz bu döngüde. Bu döngü emlak, alım satım ve kiralama açısından da sizi destekleyen döngülerden bir tanesidir.

Cuma ve cumartesi günleri aşk hayatınızda, seyahatlerinizde, kreatif alanlarınızda kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceğiniz günler olacak. Sevdiklerinizle bir araya gelip pikniğe gidin, dolaşın kendinizi iyi hissedeceğiniz konularda daha ön plana çıkartmaya çalışın. Yani bir anlamda enerjinizi yükseltin sevgili Balıklar.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler