Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu Yorumu (23 - 29 Temmuz 2018)

Salı günü ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda bir takım gerginlikler, stresler ve hayal kırıklıkları devrede olabilir sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde sizleri neler beklediğini cevapla.tv'ye yazdı. Bugün aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu Yorumu (23 - 29 Temmuz 2018)

Kariyer ve işle ilgili haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde Balık burcunu neler beklediğini yazdı.

Sevdiğiniz insanı hayal kırıklığına uğratabilirsiniz yada onun yapacağı bir olay sizin onun hakkında yanlış düşündüğünüz yada yeteri kadar sevilmediğinizi düşünmenize neden olabilir. Çarşamba günü iş alanlarınıza dikkatli olmakta fayda var. Yakın çevrenizle ve iletişim halinde olduğunuz insanlarla yaptığınız işlerinizde zorlandığınız bir döngü olacak. Köprüleri hemen atmaya meyilli olacaksınız. Perşembe günü Merkür geriliyor. Merkür, sizin iş, hizmet, sağlık alanlarınızda gerileyecek. 3 hafta boyunca işinizle ilgili konularda iletişimsel sorunlara açık görünüyorsunuz. Cuma günü oluşacak tam Ay tutulması kadersel alanınızda oluşacak sevgili Balıklar. Hem maddi konularda, hem geleceğe yönelik önemli işlerinizde duygusal kararların devreye girdiğini görebilirsiniz. Bir arada bulunduğunuz insanlarla olan bağlantınızda sağ duyulu hareket etmek size kazandıracak. Kadersel etkiler olduğu için bu oluşan olaylar aslında sizin geleceğinizi şekillendiriyor. Bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Engin Ardıç: Bülent Arınç istifa etse ne olur, etmese ne olur? Engin Ardıç: Bülent Arınç istifa etse ne olur, etmese ne olur?
Fuat Uğur: Biz de FETÖ'cülerin ciğerini biliyoruz! Fuat Uğur: Biz de FETÖ'cülerin ciğerini biliyoruz!
Orhan Uğuroğlu: Erdoğan'ı bitiren hataların şifreleri Orhan Uğuroğlu: Erdoğan'ı bitiren hataların şifreleri
Ahmet Taşgetiren: Reformun patladığı nokta! Ahmet Taşgetiren: Reformun patladığı nokta!
İsmail Saymaz: Arınç'ın bozduğu adalet kantarı! İsmail Saymaz: Arınç'ın bozduğu adalet kantarı!
Abdulkadir Selvi: Erdoğan'ı öfkelendiren neydi? Abdulkadir Selvi: Erdoğan'ı öfkelendiren neydi?
SON HABERLER
Vahim normalleşme Vahim normalleşme
Ankara’da iki cephede iki senaryo belirginleşiyor Ankara’da iki cephede iki senaryo belirginleşiyor
Siyaset korsanları Siyaset korsanları
HD(P)KK ile basılan heval Meral'in acınacak hâli HD(P)KK ile basılan heval Meral'in acınacak hâli
Anladığın dilden konuşurum! Anladığın dilden konuşurum!
Şaka değil, korona yüzünden kayıplar artıyor ve bunda yetersiz tedbirlerin payı büyük… Şaka değil, korona yüzünden kayıplar artıyor ve bunda yetersiz tedbirlerin payı büyük…
Başarılı gözükmek uğruna... Başarılı gözükmek uğruna...
İnsan hakları TÜSİAD’a sorulacak ha! İnsan hakları TÜSİAD’a sorulacak ha!