ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Haftalık Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzünde oluşan Yeni Ay etkisiyle maddi konularda önemli adımlar atmak istiyorsanız adım atmanın tam zamanı. Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
07 Eylül 2018

Maddi konular ön planda olacak bu hafta sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor?

Akşam saatleri itibariyle ve bir kaç gün boyunca yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylara daha fazla kulak kabartıcaksınız. Mars, Kova burcuna geçiyor özellikle Salı günü itibariyle ikili ilişkiler, özel hayatınız, ortaklaşa yapılacak işlerinizde mücadeleci bir dönem başlıyor. Yaz boyunca bu alanlarda gerileyen Mars, size çeşitli sıkıntı ve sorunlar çıkartmış olabilir. Şimdi artık bu sıkıntı ve sorunları aşmanın üzerinden gelmeninde vakti gelmiş bulunuyor. Salı ve Perşembe günlerini özellikle maddi konularda iyi değerlendirmeye özen gösterin. Cuma günü paraya dayalı bir işiniz varsa gözünüzü dört açın çünkü yanlış yönlendirme ihtimali yüksek olacak. Haftasonu ise aile hayatınızda keyifi, mutluluğu, şansı, bereketi tadacaksınız sevgili Aslan’lar.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler