ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Aslan Burcu Yorumu (28 Mayıs 3 Haziran 2018)

Haftanız ailevi alanda yoğun duygular ile başlayacak, sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar.

Hande Kazanova Hande Kazanova
24 Mayıs 2018

Aile hayatınızda keyfinize bakabilir, bu hafta başında evinizde yeme, içme ve misafir ağırlama gibi özelliklerin ön plana çıktığını görebilirsiniz. Salı günü yay burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay sizin aşk hayatınızda oluşacak sevgili aslanlar. Yani aşk önem kazanıyor, sosyal çevreniz hareketli olduğu bu döngü içerisinde arkadaşlarınızın sizi tanıştıracağı bir insan hayatınıza girebilir. Yada özel hayatınızda yine arkadaşlarınızın ön ayak olduğu bir insan ile tamam yada devam kararı alabilirsiniz. Özel hayatınız ve çocukla ilgili konu ve olayların hızlanacağı bu dolunayda sürpriz bir takım duygusal konular hayatınızın merkezine yerleşecek.

Ve çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçiyor, iş ve kariyer konularını daha fazla sosyal çevrenize kaydırmaya başlamıştınız şimdi artık konuşma ve görüşmelerinizde geleceğe yönelik adımlarınızın hızlandığını göreceksiniz. Ve arkadaşlarınız ve çevrenizi işin içerisine alarak birden fazla iş ile uğramanın tadına varacaksınız.

Cuma cumartesi günleri oldukça keyifli günlerden olacak. Her ne kadar geri planda dursanız da hayatı anlamlandırmaya çalışsanız da aile ortamları, sevdiklerinizle bir araya gelme ve yapılacak ziyaretler kendinizi iyi hissetmenize neden olacak.

Güzel bir hafta diliyorum.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler