ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu Yorumu (23 - 29 Temmuz 2018)

Maddi konularla haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde Akrep burcunu neler beklediğini yazdı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
20 Temmuz 2018

Parasal konular bu hafta daha fazla gündeminizi meşgul edecek. Sosyal çevre ilişkilerinizi doğru şekillendirmeniz, sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızda doğru bir şekilde ilerlemeniz önemli olmalı sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde sizleri neler beklediğini cevapla.tv'ye yazdı. Bugün aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor? 

Hem özel hayatınız, hem sosyal çevreniz insanlar arasındaki köprüyü kurmak kolay olmayacak bazı hayal kırıklıklarına ve sorunlarına açık olacaksınız. İş alanlarınızda bir takım çekişmeler, bir takım sıkılganlıklar devrede olacak hafta ortasında. Ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınızla olan bağlantılarınızda çok esnek olmayabilirsiniz. Perşembe günü Merkür geriliyor, Merkür sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek sevgili Akrep’ler. Göz önünde buluncağınız ortamlarda, kalabalık yerlerde, kariyerinizi ilgilendirecek önemli konularda iletişim sıkıntılarına açık olacaksınız. Cuma günü oluşacak tam Ay tutulması ev, aile, yuva alanlarınızı tetikleyecek. Oldukça sert ve etkili etkilere sahip bir tutulma olacak. Ev, aile, yuva ve gayrimenkul ile ilgili olayları bir kaç kez gözden geçirmek ve sinirlerinize hakim olmak hayat kurtarabilir.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler