ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu Yorumu (16 - 22 Nisan 2018)

Bugün itibariyle bir yeni ay gerçekleşecek iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. İş ile ilgili projeleriniz varsa, iş değiştirmek istiyorsanız, başka bir işe başvurmak istiyorsanız Yeni Ay sizi destekliyor sevgili Akrep ve yükselen Akrep'ler... Astrolog Hande Kazanova Akrep burcunun karnesine baktı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
13 Nisan 2018

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak Yeni Ay ile haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. 

Sağlığınız ile ilgili konuları bu yeni ay ile beraber uygulayabilirsiniz sevgili Akrepler. Bu yeni ay'ı sıradan bir yeni ay gibi düşünmeyin. Sizi değiştirecek ve dönüştürecek olayları bir takım arka arkaya gelebilir. Sağlığınız da hiç beklenmedik bir takım etkilerle karşılabilirsiniz yada iş hayatınızda hiç beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve özel hayatınızda iyi hissettiğiniz karşı tarafa kendinizi iyi hissettireceğiniz bir dönem olacak. Diğer yandan da herşeyi karşı taraftan bekleyebilirsiniz. Bu dönem bu abartılardan kaçının. 

Çarşamba günü günlük hayatınızın akışında yada iş hayatınızda beklenmedik olaylar olabilir. Cuma gününden sonra ilginizi ve algınızı özel hayatınıza kaydırdığınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler