ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Eylül Ay'ı Yay Burcu Yorumu

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu Eylül ayında neler bekliyor? Yeni Ay'ın Yay burcu üzerindeki etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumların da Yay burcunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
31 Ağustos 2018

Eylül ayı Yay ve yükseleni Yay olan burçlar için iş ve kariyer anlamında çok önemli bir ay olacak. Yeni Ay, Yay burcunu nasıl etkileyecek? Astrolog Hande Kazanova burcunuzu cevapla.tv'de inceledi.

Çok çalışıp çok göz önünde bulunacağınız ve emeklerinizin karşılığını almak isteyeceğiniz bir ay'a giriş yapıyorsunuz sevgili Yay'lar. 6 Eylül’de Merkür’ünde kariyer alanlarınıza girmesiyle beraber aynı anda birden fazla alana yayılabilirsiniz. Önemli görüşmeler ve konuşmalar devrede olabilir, toplantılar yapabilirsiniz. 9 Eylül’deki Yeni Ay ile birlikte güzel açılımlar karşınıza gelecektir.

11 Eylül itibariyle Mars, Kova burcuna geçiyor ve yakın çevre, arkadaşlar ya da ilişkilerinizdeki birtakım zorlanmalar, takıntılar ve engeller oluşmuş olabilir.

19 Eylül’de yakın çevrenizdeki sağlık sorunları, kısa vadeli planlarda kaba kuvvet kullanıyorsanız enerjinizi tam kullanamayacaksınız ve kazalara yatkın olabilir ya da çok çabuk tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. İletişimsel konularda sinirli, agresif ve gerginliklere dikkat etmenizde fayda var.

25 Eylül’de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve aşk alanlarınızda oluşacak olan bu dolunay, hayatınızda aşık olduğunuz biri varsa hassas birtakım konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Sosyal çevrenize yönelik olduğunuz bu döngü içerisinde aileniz, sevdikleriniz ve özel hayatınız önem kazanacak ve onlara daha çok vakit ayıracaksınız.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler