ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Eylül Ay'ı Oğlak Burcu Yorumu

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu Eylül ayında neler bekliyor? Yeni Ay'ın Oğlak burcu üzerindeki etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumların da Oğlak burcunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
31 Ağustos 2018

Uzun vadeli gelecek planları konuları bu ayın en önemli konusu olacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Yeni Ay, Oğlak burcunu nasıl etkileyecek? Astrolog Hande Kazanova burcunuzu cevapla.tv'de inceledi.

Eğer öğrenciyseniz 6 Eylül’de Merkür’ün eğitim alanlarınıza kayması sebebiyle hızlı ve şanslı bir eğitim dönemine giriş yapacaksınız. Öğrenci değilseniz seyahat ve hukuki konuları bu ay içerisinde çok göreceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla daha fazla konu paylaşmak isteyeceksiniz. Hayatı anlamlandırmak isteyeceksiniz sevgili Oğlaklar.

11 Eylül’de Mars geriliyor ve para ile ilgili mücadelelerinizde birtakım sıkıntı, sorunlar ve engellerle karşılaşmış olabilirsiniz ama şimdi daha doğru ve daha etkin bir şekilde mücadelenizi ortaya koyacaksınız. Diğer yandan teknolojik aletlere olan ilginiz artabilir.

19 Eylül özellikle parasal konularda riskli adımlar atmamak açısından önemli olmalıdır.

25 Eylül’deki dolunay Koç burcunda gerçekleşecek ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli kararlar almak durumunda kalacaksınız.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler