ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Eylül Ay'ı Kova Burcu Yorumu

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu Eylül ayında neler bekliyor? Yeni Ay'ın Kova burcu üzerindeki etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumların da Kova burcunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
31 Ağustos 2018

Eylül ayı para alacak verecek dengesini kurma ayı sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Yeni Ay, Kova burcunu nasıl etkileyecek? Astrolog Hande Kazanova burcunuzu cevapla.tv'de inceledi.

Özel hayatınıza çok fazla vakit ayırdığınız bu yaz döneminin ardından artık parasal konuların üzerine düşmeye çaba göstereceksiniz. Banka, vergiler, faiz, alacak verecek ve döviz konularında kafanıza takılan soruların cevaplarını alacağınız bir ay içerisindesiniz. Çözüm odaklı olacak ve uzun vadede ya da kısa vadede düşündüğünüz borçlanma varsa bu döngü içerisinde yapabilirsiniz.

11 Eylül’de Mars, Kova burcuna geçiyor ve uzun zamandır Mars sizin kadersel alanınıza gerilemişti ama hala enerjinizi tam anlamıyla kullanamayacağınız bir döngü içerisinde olacaksınız.11 Eylül’den itibaren Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber sizi hareketlendirecek. Yakın çevre ve iletişimsel konularınız için harekete geçmek ve kısa vadeli planlarınız için uygun adım atmak ve mücadele etmek isteyeceksiniz. 1 aydır enerjinizi tam anlamıyla ortaya koyamadığınız için bu döngüde fazla zorlanmayacaksınız.

19 Eylül’de ev, aile ve yuva alanlarınızda karışıklıklar ve riskli bir takım oluşumlar devrede olabilir. Bu dönemde sevdiklerinizi çok fazla kırmamaya özen gösterin.

25 Eylül'de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve yakın çevrenizde kim varsa onlarla ilgili konularda büyük aydınlanmalar yaşayabilir, hassas birtakım kararlar alabilirsiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler