ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Eylül Ay'ı Koç Burcu Yorumu

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu Eylül ayında neler bekliyor? Yeni Ay'ın Koç burcu üzerindeki etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumların da Koç burcunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
31 Ağustos 2018

Eylül ayına iş ile ilgili konularınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Yeni Ay, Koç burcunu nasıl etkileyecek? Astrolog Hande Kazanova burcunuzu cevapla.tv'de inceledi.

Başkaları için çalışmak, önemli işler de bulunmak, iş verenseniz eğer eleman alımı, yer değişimi konuları bu ayın vaktinizi alan konuların başında gelecek. Diğer taraftan özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde de önemli konuşmalar yada daha fazla keyfinizi bu alanlara yöneltme isteğiniz yüksek olacak.

6 Eylül’den sonra Merkür’ün iş alanlarınıza kaymasıyla beraber daha fazla toplantılarınızın, iş görüşmelerinizin olduğu bir sürece gireceksiniz. Eğer iş arıyorsanız bu dönemde iş başvurusunda bulunmak için uygun bir döngü içine gireceksiniz. Diğer taraftan sağlığınızla ilgili konuları da gözden geçirmek, kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içersinde olacaksınız.

9 Eylül’deki Yeni Ay iş, hizmet ve sağlık konularında yeni karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Bazı aldatıcı koşullar, yanıltıcı durumlara karşı uyanık olmakta fayda var.

11 Eylül’de Mars, Kova burcuna geçecek ve Kova burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevre, arkadaşlık alanlarınızda enerjinizi harcamaya başlayacaksınız.

19 Eylül’de enerjinizi dış çevreler de kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularda sinirleriniz gerilebilir ve yine sosyal çevre ilişkilerinize 19 Eylül civarı dikkat edin lütfen.

25 Eylül’de oluşacak Dolunay, hayatınızla ilgili önemli konu ve olaylarda hassas bir takım durumları karşınıza getirebilir, kendinize fiziki sağlığınıza ve yapacaklarınıza bu Dolunay’da daha fazla ilgi göstereceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler