ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - Eylül Ay'ı Başak Burcu Yorumu

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu Eylül ayında neler bekliyor? Yeni Ay'ın Başak burcu üzerindeki etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumların da Başak burcunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
31 Ağustos 2018

Eylül ayı sizin kişisel girişimlerinizin ön planda olacağı bir ay olacak sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Yeni Ay, Başak burcunu nasıl etkileyecek? Astrolog Hande Kazanova burcunuzu cevapla.tv'de inceledi.

Güneş, Başak burcunda ilerliyor ve bu ay sizin ayınız olacak. 6 Eylül’de Merkür’ün Başak burcuna geçmesiyle beraber kendinizde bir rahatlama göreceksiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz fakat gerçekleştiremediğiniz konularda harekete geçeceksiniz. Bol bol konuşup çözüm üreteceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz.

9 Eylül’de oluşacak Yeni Ay, hayatınızla ilgili aldığınız kararları destekleyen bir ay olacak. Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz konularda önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Partnerinizle olan yaşadıklarınız sizin hayatınızı değiştirmenize sebep olabilir. 9 Eylül’de attığınız adımların karşılığını önümüzdeki döngülerde alacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar.

11 Eylül’de Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle beraber iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gücünüzü ortaya koymaya ve mücadele etmeye çalışacaksınız.

25 Eylül’deki dolunay ortak parasal konularda önemli duygusal kararları karşınıza getirecek.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler