Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Yay burcu yorumu

Sevgili Yaylar, bu hafta canınız kendi hayatınıza göre hareket etmek istiyor olabilir. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yay burcunu anlattı. Yay burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Yay burcu yorumu

Seyahat anlamında kendinizi geliştirmek ve eğitim almak anlamında güzel bir döngü içerisindesiniz. Astrolog Hande Kazanova haftalık Yay burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Venüs, Terazi burcuna geçicek ve çevre ilişkilerinizi yeni baştan kuracağınız, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir 3 haftalık döngüye giriyorsunuz. Yeni arkadaşlıklar ve yeni çevreler iş bağlamında size güzel kapılar aralayabilir yalnız Perşembe ve Cuma gününe dikkat etmelisiniz. Dahil olduğunuz bir grup, aktivite varsa maddi konularda sizi biraz sarsabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız işlerde Perşembe ve Cuma günü yalnız olduğunuzu ve hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Parçalı güneş tutulması sizi seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak işler ve hukuki işlerinizde etkileyebilir. Ani ve beklenmedik olana açık olmalı değişik ve farklı seyahatlerin bu dönemde karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Yeni Müslüman Tipolojileri... Yeni Müslüman Tipolojileri...
Hesap şu: Önce Erdoğan sonra Türkiye devrilmeli! Hesap şu: Önce Erdoğan sonra Türkiye devrilmeli!
Siyasette yeni dönem Siyasette yeni dönem
Yeni partiler Yeni partiler
Bu FETÖ’cü nasıl çıkar? Bu FETÖ’cü nasıl çıkar?
Zaza Partisi geliyor Zaza Partisi geliyor
AK Parti’de olanlar partinin geleceği açısından çok hayra alamet değil AK Parti’de olanlar partinin geleceği açısından çok hayra alamet değil
Tarif Tarif