Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Oğlak burcu yorumu

Hayatınız gayet rutin başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Oğlak burcunu anlattı. Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Oğlak burcu yorumu

Günlük iş koşturmacaların peşine düşeceğiniz haftalardan olacak diğer taraftan ortak parasal konular, ödemeler, banka, alacak verecek dengesinin önem kazanacağı zamanlardan biri. Astrolog Hande Kazanova haftalık Oğlak burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Oldukça hareketli etkiler var Salı günü itibariyle kariyer ve iş alanlarınızda doğru ve güçlü bağlantılarınızla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Patronlarınız ve üstleriniz ile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, istediğiniz dengeyi bu alanda sağlayabilir ve iş olarak zam isteme konusunda güzel bir zaman olduğunu söyleyebilirim fakat bu hafta Perşembe ve Cuma günü kişisel sorumluluklarınızın iş alanınızda önemli kişilerle bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve sorunları getirdiğini göreceksiniz. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda hayatın sizi desteklemediği fikri etkili olacak. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle maddi konularda birazcık daha eli açık, vurdumduymaz ve aşırı iyimser davranışlar olabilir buda sizi ileride zorlayabilir sevgili Oğlaklar. Cumartesi oluşacak güneş tutulması ortak para alanlarınızı tetikleyecek. Eşinizin, ortağınızın maddi alanda hızlı gelişmeler, beklenmedik ani koşullar devrede olabilir. Daha önceden konuşulmuş fakat yarım kalmış konuların yeniden hızlı bir şekilde karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu süre zarfı içerisinde çok ani oluşan beklenmedik kararlar almamaya çalışmalıyız. Sakin ve sağduyulu olup bir kaç gün içerisinde karar verirseniz sizin için daha doğru ve daha güzel bir hafta olur sevgili Oğlaklar.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Temel Karamollaoğlu'ndan 'yeni dönemin en önemli adımı!' Temel Karamollaoğlu'ndan 'yeni dönemin en önemli adımı!'
Herkesin bitliymiş gibi göründüğü ibretlik dizi Herkesin bitliymiş gibi göründüğü ibretlik dizi
10 Eylül gecesi İstanbul- İzmir yolunda 80 milyon Euro’luk gizli operasyon 10 Eylül gecesi İstanbul- İzmir yolunda 80 milyon Euro’luk gizli operasyon
Neslican’ı cehenneme göndermeye çalışan kötü ve azgın yobazlık Neslican’ı cehenneme göndermeye çalışan kötü ve azgın yobazlık
Vesayeti aştık ama… Vesayeti aştık ama…
Bir FETÖ davası ve Ergin’in tanıklığı Bir FETÖ davası ve Ergin’in tanıklığı
CHP’li RTÜK üyesi ne kadar tarafsız? CHP’li RTÜK üyesi ne kadar tarafsız?
Kadınlar özgürlüğüne kavuştu erkekler hâlâ esaret altında! Kadınlar özgürlüğüne kavuştu erkekler hâlâ esaret altında!