ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası İkizler burcu yorumu

Ay, İkizler burcundayken haftanız başlıyor sevgili İkizler ve yükselini İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında İkizler burcunu anlattı. İkizler burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova Hande Kazanova
06 Ağustos 2018

Kişisel girişimleriniz ve beklentileriniz adına gün içerisinde ve bu hafta içerisinde duygu değişimlerinizi yüksek yaşayacaksınız. Astrolog Hande Kazanova haftalık İkizler burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Heyecanlı bir takım haberler alabilirsiniz, kendinizi düşünebilirsiniz. Yoğun haftalardan bir tanesi, bu yoğunluğu özellikle hem iletişimsel konularınızda hem de aşk hayatınızda yaşacaksınız. Salı günü itibariyle Venüs aşk alanlarınıza girecek. Aşk karşınıza gelebilir, hayatınızda bir insan varsa sevgiyi daha yoğun yaşayabilirsiniz, çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Hobileriniz, aktiviteleriniz, sportif faaliyetleriniz bu alanda kendinizi göstereceğiniz ve bir yandan da bişeyler yapmak isteyeceğiniz bir döngü içersinde olacaksınız. Kreatif ve sanatsal işleriniz göz doldurabilir, yine eğitimsel işlerinizde önemli adımları atabilirsiniz. Bu hafta Cuma günü parasal konularda desteklenmeyeceksiniz riskli işleriniz varsa eğer Perşembe ve Cuma günü yapmamanız önem kazanıyor. Hızlı beklenmedik ani değişimlerin hayatınıza girdiğinizi görebilirsiniz. Bu değişimler daha önce tamamlanmamış, eksik kalmış konular olabilir. Yine akraba, kardeş ve kuzenlerinizin yada yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında da beklenmedik gelişimler olabilir. İş hayatınızda, gününüzü kurtarmak adına karşınıza gelecek olan işlerde tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın.

Benzer Haberler