Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Başak burcu yorumu

Önemli iş konuşmaları, kariyer oluşumuyla haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Başak burcunu anlattı. Başak burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Başak burcu yorumu

Geri planda durduğunuz haftalardan bir tanesi kadersel etkiler altındasınız. Astrolog Hande Kazanova haftalık Başak burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Hayatı biraz anlamlandırmakta, sindirmekte zorlandığınız bir dönem olabilir ama kendinize ve ruhunuza ayırayacağınız vakit yapacağınız planlar önünüzdeki dönemde hayatı sizin için kolaylaştıracak. Maddi konularda güzel gelişmelere sahip olacaksınız. Özellikle Salı günü Venüs’ün para alanlarınıza geçmesiyle beraber maddi konularda 3 hafta boyunca güzel sonuçlar elde edecek, yatırımlarınızda kendinizi daha güvenli, daha huzurlu hissedeceksiniz ama bu hafta Perşembe ve Cuma günü maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Çocuk yada aşk hayatınızın sorumlulukları sizin kendinizi yalnız hissetmenize ve bir takım parasal konularla uğraşmanıza neden olabilir. Cumartesi günü oluşan parçalı güneş tutulması sizin kadersel alanınızda gerçekleşecek. Şartlar çok fazla sizin elinizde olmayacak, beklenmedik olaylara, çevresel konulara hazırlıklı olmanız gereken bir dönem. Bu alan insanı biraz zorlayabilir. Bu durumda şartların sizin elinizde olmadığını görmelisiniz ve kendinizi rahatlatmalısınız adeta bir Balık burcu gibi kendinizi akışa bırakmalısınız. Bu dönem içersinde sağlığınızı çok fazla zorlamayın çünkü tansiyon iniş çıkışları, kalbinizi yorma, sırt ağrılarınız sizi bu tutulmada zorlayabilir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Hande Fırat'tan dikkat çeken AK Parti kulisi: 'Bakanlar arasında sorun mu var?' Hande Fırat'tan dikkat çeken AK Parti kulisi: 'Bakanlar arasında sorun mu var?'
Erdoğan sağlam adımlar atıyor Erdoğan sağlam adımlar atıyor
Nedim Şener'den sert uyarı: Yargıdaki FETÖ'CÜ her şeyden daha tehlikledir! Nedim Şener'den sert uyarı: Yargıdaki FETÖ'CÜ her şeyden daha tehlikledir!
SON HABERLER
Mehmet Metiner'den AK Parti'den istifa edenlere: Hangi ara bu kadar hıncı biriktirdiler! Mehmet Metiner'den AK Parti'den istifa edenlere: Hangi ara bu kadar hıncı biriktirdiler!
Florya ve Riva projesinde son durum Florya ve Riva projesinde son durum
Kaçınnn! ‘mahremsiz’ kadınlar saldırıyor Kaçınnn! ‘mahremsiz’ kadınlar saldırıyor
Öyle bir geçer ki zaman Öyle bir geçer ki zaman
Soçi Mutabakatı’nın bir yılı: Uygulaması sorunlu, vazgeçilmesi zor Soçi Mutabakatı’nın bir yılı: Uygulaması sorunlu, vazgeçilmesi zor
Artık Prag denilince... Artık Prag denilince...
Siyasetin Moğolları! Siyasetin Moğolları!
AK Parti’de neler oluyor? Maklube tartışmasının perde arkası AK Parti’de neler oluyor? Maklube tartışmasının perde arkası