Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Başak burcu yorumu

Önemli iş konuşmaları, kariyer oluşumuyla haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Başak burcunu anlattı. Başak burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Başak burcu yorumu

Geri planda durduğunuz haftalardan bir tanesi kadersel etkiler altındasınız. Astrolog Hande Kazanova haftalık Başak burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Hayatı biraz anlamlandırmakta, sindirmekte zorlandığınız bir dönem olabilir ama kendinize ve ruhunuza ayırayacağınız vakit yapacağınız planlar önünüzdeki dönemde hayatı sizin için kolaylaştıracak. Maddi konularda güzel gelişmelere sahip olacaksınız. Özellikle Salı günü Venüs’ün para alanlarınıza geçmesiyle beraber maddi konularda 3 hafta boyunca güzel sonuçlar elde edecek, yatırımlarınızda kendinizi daha güvenli, daha huzurlu hissedeceksiniz ama bu hafta Perşembe ve Cuma günü maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Çocuk yada aşk hayatınızın sorumlulukları sizin kendinizi yalnız hissetmenize ve bir takım parasal konularla uğraşmanıza neden olabilir. Cumartesi günü oluşan parçalı güneş tutulması sizin kadersel alanınızda gerçekleşecek. Şartlar çok fazla sizin elinizde olmayacak, beklenmedik olaylara, çevresel konulara hazırlıklı olmanız gereken bir dönem. Bu alan insanı biraz zorlayabilir. Bu durumda şartların sizin elinizde olmadığını görmelisiniz ve kendinizi rahatlatmalısınız adeta bir Balık burcu gibi kendinizi akışa bırakmalısınız. Bu dönem içersinde sağlığınızı çok fazla zorlamayın çünkü tansiyon iniş çıkışları, kalbinizi yorma, sırt ağrılarınız sizi bu tutulmada zorlayabilir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Kitap okuyan çocuk ve medya Kitap okuyan çocuk ve medya
Avrupa Birliği gibi.. Avrupa Birliği gibi..
Diğer Yarım Diğer Yarım
Serenay’lı “Bergen” filmi gişe yapar mı? Serenay’lı “Bergen” filmi gişe yapar mı?
Durun siz kardeşsiniz... Durun siz kardeşsiniz...
İşsiz gençler müjde bekliyor İşsiz gençler müjde bekliyor
Mühendis kızlar iyiliğe gönüllü Mühendis kızlar iyiliğe gönüllü
Külliye'de bir cihannüma: Millet Kütüphanesi Külliye'de bir cihannüma: Millet Kütüphanesi