Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Aslan burcu yorumu

Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle haftanız başlayacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunu anlattı. Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Aslan burcu yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız yapacağınız planlar bu hafta devrede olabilir. Astrolog Hande Kazanova haftalık Aslan burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Hem kişisel gelişimlerinize, hem de yakın çevre konularınıza ilgili olacaksınız. Önemli haftalardan bir tanesi çünkü; Cumartesi günü sizin burcunuzda parçalı güneş tutulması yaşanacak. Bu dönem Aslan burcunda bir de Ocak sonunda devreye girecek ama yine de bu tutulma sizin hayatınızda hızlı bir takım olayları sizin karşınıza getirecek. Özellikle doğum gününüz 11 Ağustos’a yakın bir zaman ise 9-10-11-12-13 civarı doğduysanız bu tutulma hayatınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Eğer yükseleniniz Aslan ise, kişisel kararlarınızın ve hayati kararlarınızın olduğu bir tutulma yaşayacaksınız.  Bu tutulma sırasında eviniz, aileniz, yuvanız ile ilgili konularda tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Aşırı iyimser, biraz cüretkar davranışları ön plana çıkarabilir bu yüzden ailevi sıkıntılarınız varsa bunların büyüdüğünü görebilirsiniz. Salı gününden sonra daha fazla iletişimsel konular öne çıkmaya başlayacak. Kısa vadeli eğitim hayatınızın üzerine düşeceksiniz. Akrabalarınızın, kardeşlerinizin  ve kuzenlerinizin hayatındaki gelişmeler, onlarla beraber ilişkilerinizi kuvvetlendirme gibi etkiler altında olacaksınız.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Kitap okuyan çocuk ve medya Kitap okuyan çocuk ve medya
Avrupa Birliği gibi.. Avrupa Birliği gibi..
Diğer Yarım Diğer Yarım
Serenay’lı “Bergen” filmi gişe yapar mı? Serenay’lı “Bergen” filmi gişe yapar mı?
Durun siz kardeşsiniz... Durun siz kardeşsiniz...
İşsiz gençler müjde bekliyor İşsiz gençler müjde bekliyor
Mühendis kızlar iyiliğe gönüllü Mühendis kızlar iyiliğe gönüllü
Külliye'de bir cihannüma: Millet Kütüphanesi Külliye'de bir cihannüma: Millet Kütüphanesi