Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Aslan burcu yorumu

Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle haftanız başlayacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunu anlattı. Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Aslan burcu yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız yapacağınız planlar bu hafta devrede olabilir. Astrolog Hande Kazanova haftalık Aslan burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Hem kişisel gelişimlerinize, hem de yakın çevre konularınıza ilgili olacaksınız. Önemli haftalardan bir tanesi çünkü; Cumartesi günü sizin burcunuzda parçalı güneş tutulması yaşanacak. Bu dönem Aslan burcunda bir de Ocak sonunda devreye girecek ama yine de bu tutulma sizin hayatınızda hızlı bir takım olayları sizin karşınıza getirecek. Özellikle doğum gününüz 11 Ağustos’a yakın bir zaman ise 9-10-11-12-13 civarı doğduysanız bu tutulma hayatınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Eğer yükseleniniz Aslan ise, kişisel kararlarınızın ve hayati kararlarınızın olduğu bir tutulma yaşayacaksınız.  Bu tutulma sırasında eviniz, aileniz, yuvanız ile ilgili konularda tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Aşırı iyimser, biraz cüretkar davranışları ön plana çıkarabilir bu yüzden ailevi sıkıntılarınız varsa bunların büyüdüğünü görebilirsiniz. Salı gününden sonra daha fazla iletişimsel konular öne çıkmaya başlayacak. Kısa vadeli eğitim hayatınızın üzerine düşeceksiniz. Akrabalarınızın, kardeşlerinizin  ve kuzenlerinizin hayatındaki gelişmeler, onlarla beraber ilişkilerinizi kuvvetlendirme gibi etkiler altında olacaksınız.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Hande Fırat'tan dikkat çeken AK Parti kulisi: 'Bakanlar arasında sorun mu var?' Hande Fırat'tan dikkat çeken AK Parti kulisi: 'Bakanlar arasında sorun mu var?'
Erdoğan sağlam adımlar atıyor Erdoğan sağlam adımlar atıyor
Nedim Şener'den sert uyarı: Yargıdaki FETÖ'CÜ her şeyden daha tehlikledir! Nedim Şener'den sert uyarı: Yargıdaki FETÖ'CÜ her şeyden daha tehlikledir!
SON HABERLER
Mehmet Metiner'den AK Parti'den istifa edenlere: Hangi ara bu kadar hıncı biriktirdiler! Mehmet Metiner'den AK Parti'den istifa edenlere: Hangi ara bu kadar hıncı biriktirdiler!
Florya ve Riva projesinde son durum Florya ve Riva projesinde son durum
Kaçınnn! ‘mahremsiz’ kadınlar saldırıyor Kaçınnn! ‘mahremsiz’ kadınlar saldırıyor
Öyle bir geçer ki zaman Öyle bir geçer ki zaman
Soçi Mutabakatı’nın bir yılı: Uygulaması sorunlu, vazgeçilmesi zor Soçi Mutabakatı’nın bir yılı: Uygulaması sorunlu, vazgeçilmesi zor
Artık Prag denilince... Artık Prag denilince...
Siyasetin Moğolları! Siyasetin Moğolları!
AK Parti’de neler oluyor? Maklube tartışmasının perde arkası AK Parti’de neler oluyor? Maklube tartışmasının perde arkası