Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Terazi burcu

Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Terazi burcu analizi inceledi.

Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Terazi burcu

Venüs, Akrep burcunda geriliyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Terazi burcunun haritasını cevapla.tv izleyenleri için inceledi.

Geçtiğimiz haftalar bir Yeni Ay gerçekleşmişti tamamen adalete, tamamen ilişkilere odaklandığınız bir dönem. Bu yüzden dengenizi en zor sağlamaya çalışan burç olarak karşımıza siz çıkıyorsunuz. Bu hafta yine ilişkilerle başlıyor özel hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanacağınız bir hafta olacak. Davranışlarınızın sorumlulukları şimdiye kadar yaptığınız bir takım hareketler Pazartesi günü özel hayatınızı ve ilişkilerinizi zora sokabilir. Salı gününden sonra bir parça da olsa rahatlayacağınız bir döngü. Maddi konuların üzerine eğileceğiniz bir sürece eğiliyorsunuz, daha fazla para alacak verecek dengenizin üzerine düşeceksiniz, cebinize giren parayla ilgileneceksiniz, para kazanımlarınız, yatırımlarınız daha fazla hayatınızda görünür hale gelecek. Diğer taraftan Çarşamba günü bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay, hızlı beklenmedik ani bir borcu yada bir ödemeyi karşınıza getirebilir. Eşinizin parasal tarafında hızlı beklenmedik olaylara açık olmanız gereken bir dönem. Ortak para havuzunuzda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tam para kazanmaya odaklandığınız, işlerinizi yoluna sokmaya çalıştığınız bir dönemde ortaya çıkacak bir para sorunu dengenizi alt üst edebilir. Bu yüzden maddi konularda sinirli davranmamaya özen gösterin. Cuma günü bir para işi karşınıza gelebilir. Pazar günü aile hayatınızda yapılması gerekenler ön planda olurken sevdiklerinize sevginizi onlar için üstleneceğiniz sorumluluklarla göstereceksiniz sevgili Terazi’ler.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Nedim Şener: FETÖ Kırgısiztan'da ödülünü aldı Nedim Şener: FETÖ Kırgısiztan'da ödülünü aldı
Cem Küçük: Ercüment Ovalı'nın aşısı ne oldu? Cem Küçük: Ercüment Ovalı'nın aşısı ne oldu?
Taha Akyol: AYM'ye isyan Taha Akyol: AYM'ye isyan
Abdulkadir Selvi: Metropol anketinden 2023'e dönük iki sinyal Abdulkadir Selvi: Metropol anketinden 2023'e dönük iki sinyal
Engin Ardıç: Gene bir parti basılmış Engin Ardıç: Gene bir parti basılmış
Abdulkadir Selvi: Hedef Erdoğan'ı göndermek Abdulkadir Selvi: Hedef Erdoğan'ı göndermek
SON HABERLER
Kemal Öztürk: Adil Gür meselesi Kemal Öztürk: Adil Gür meselesi
Ahmet Taşgetiren: Ömer'i sorgulayan halk Ahmet Taşgetiren: Ömer'i sorgulayan halk
Fehmi Koru: Cumhurbaşkanı medyadan memnun değil Fehmi Koru: Cumhurbaşkanı medyadan memnun değil
Yazı bilmem... Yazı bilmem...
Abdulkadir Selvi: Hedef Erdoğan'ı göndermek Abdulkadir Selvi: Hedef Erdoğan'ı göndermek
Erdoğan hükümeti yeni Covid önlemi almak zorunda Erdoğan hükümeti yeni Covid önlemi almak zorunda
Türkiye'nin işine Biden mı gelir Trump mı: Uzmanlar yanıtlıyor Türkiye'nin işine Biden mı gelir Trump mı: Uzmanlar yanıtlıyor
Kabile devletine doğru Kabile devletine doğru