Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Koç burcu

Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Koç burcu analizi inceledi.

Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Koç burcu

Haftaya Ay, Koç burcundayken başlayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Koç burcunun haritasını cevapla.tv izleyenleri için inceledi.

Sabah saatlerinde güne hazırlanmak zor olsa bile aktif bir şekilde hayatınızı organize edebileceksiniz sevgili Koç’lar. Önemli işleriniz için Pazartesi gününü kullanmaya çalışın özellikle parasal konularda ve iş hayatınızda güzel sonuçlar elde edebileceğiniz bir gün olarak karşınıza çıkıyor. Salı günü itibariyle özel hayatınızı bir anlamda geride bırakacağınız bir döngü daha çok ortak parasal konuların üzerine düşeceksiniz. Parasal konular hayatınızın merkezine yerleşebilir. Alacak, verecek dengesini iyi kurmanız, banka ile işlemleriniz varsa bu işlerinizin üzerinize düşmeniz, kredi çekimi yada bir borcun temizlenmesi gibi konu ve olaylar karşınıza gelecek 1 ay boyunca. Çarşamba günü akşamüstü saatlerinde Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay aktif, hızlı, süpriz, beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir ve parasal konularda sabırsız etkiler altında olabilirsiniz. Maddi konularda para ile ilgili bir işinizde istenmedik durumlar yaşanabilir yada aniden gelecek olan paranın gittiğine şahit olabilirsiniz dengeyi iyi sağlamanız gerekicek ama parasal konularda çok çabuk köprüleri atmaya meyilli olacaksınız. Cuma günü sıkıntı yaşadığınız durum ve olayları toparlamak, konuşmak ve bunlara çözüm üretmek adına harekete geçebilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda önemli sorumluluklarınızda hareket etmeniz haftasonu sizi daha rahat etkilere teslim edecek sevgili Koç’lar.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış