Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Başak burcu

Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Başak burcu analizi inceledi.

Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Başak burcu

Ortak parasal konularla haftanız başlayacak sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Başak burcunun haritasını cevapla.tv izleyenleri için inceledi.

Bir takım ödemeler ön plana çıkabilir yada gün içersinde daha mistik konulara eğiliminiz olduğunu farkedebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak, bu alanda kendi yapabileceklerinizi ortaya koymak bu Pazartesi önem kazanıyor. Diğer taraftan özel hayatınız, çocuğunuzun sorumlulukları ve tutkularınızla hayata yaklaşmak sizi zorlayabilir. Salı günü iletişim alanına geçiyor Güneş, kendinizi iletişimle ortaya koymak isteyeceksiniz bu iletişimi yakın çevrenizdeki insanlara yansıtıcaksınız. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları bir anlamda çözüme ulaştıracak gün Cuma günü olacak. Şimdi Çarşamba gününe dönelim. Çarşamba günü bir Dolunay gerçekleşecek ve bu Dolunay ani, hızlı, beklenmedik olayları karşınıza getircek bu olaylar uzak çevrenizle bağlantılı olaylar yani daha az tanıdığınız insanların hayatında hızlı, beklenmedik olaylar oluşabilir yada onlar yüzünden sizin hayatınızda bir takım olayların değiştiğini görebilirsiniz. Fikirsel git gelleriniz çok yüksek olacak. Kazalara, sürtüşmelere, anlık çıkışlara, kavgalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Diğer taraftan özel hayatınızda istediğiniz mutluluğu yakalamasını bileceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış