Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Aslan burcu

Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Aslan burcu analizi inceledi.

Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Aslan burcu

Dış ortamlara bağlı konu ve olaylarla haftanız başlayacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunun haritasını cevapla.tv izleyenleri için inceledi.

İş sorumluluklarınız eğer bir seyahatteyseniz yada bir görüşme halindeyseniz Pazartesi günü sizi zorlayabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem içersindesiniz. Salı günü ev, aile, yuva alanlarınıza ilginizi kaydırıyorsunuz. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlara çözüm üretmek, kendinizi bu alanlarda ortaya koymak, evinizde dinlenmek, davranışlarınızı alışkanlıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döngü içersinde olacaksınız. Çarşamba günü oluşacak Dolunay, iş alanlarınızda beklenmedik, ani, süpriz bir gelişmenin karşınıza gelmesine sebep olabilir. Aniden ortaya çıkacak bir iş durumu ile aile hayatınızıda dengede tutmanız gerektiğinin altını çizecek. Anne ve anne tarafının konu ve olayları bu Dolunay’da daha fazla görünür hale gelecek bu yüzden sinirli yapınızı iyi kontrol edin. Aile ortamlarınızda daha uygun durumlar oluşturmak, sevdiklerinizle paylaşımlarınızı arttırmak için belki af dilemek için Cuma günü güzel etkileşimler altında olacaksınız.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış