Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Aslan burcu

Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Aslan burcu analizi inceledi.

Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Aslan burcu

Dış ortamlara bağlı konu ve olaylarla haftanız başlayacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunun haritasını cevapla.tv izleyenleri için inceledi.

İş sorumluluklarınız eğer bir seyahatteyseniz yada bir görüşme halindeyseniz Pazartesi günü sizi zorlayabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem içersindesiniz. Salı günü ev, aile, yuva alanlarınıza ilginizi kaydırıyorsunuz. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlara çözüm üretmek, kendinizi bu alanlarda ortaya koymak, evinizde dinlenmek, davranışlarınızı alışkanlıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döngü içersinde olacaksınız. Çarşamba günü oluşacak Dolunay, iş alanlarınızda beklenmedik, ani, süpriz bir gelişmenin karşınıza gelmesine sebep olabilir. Aniden ortaya çıkacak bir iş durumu ile aile hayatınızıda dengede tutmanız gerektiğinin altını çizecek. Anne ve anne tarafının konu ve olayları bu Dolunay’da daha fazla görünür hale gelecek bu yüzden sinirli yapınızı iyi kontrol edin. Aile ortamlarınızda daha uygun durumlar oluşturmak, sevdiklerinizle paylaşımlarınızı arttırmak için belki af dilemek için Cuma günü güzel etkileşimler altında olacaksınız.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kemal Öztürk ve Adil Gür arasında yaşanan tartışma mahkemeye taşınıyor Kemal Öztürk ve Adil Gür arasında yaşanan tartışma mahkemeye taşınıyor
İbrahim Karagül: Adam tek cümle ile bakın hangi planları açık etti? İbrahim Karagül: Adam tek cümle ile bakın hangi planları açık etti?
Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı
Kemal Öztürk: Adil Gür meselesi Kemal Öztürk: Adil Gür meselesi
Orhan Uğuroğlu: Bekir abim ölmedi hiç ölmeyecek ki Orhan Uğuroğlu: Bekir abim ölmedi hiç ölmeyecek ki
Ahmet Taşgetiren: Ömer'i sorgulayan halk Ahmet Taşgetiren: Ömer'i sorgulayan halk
SON HABERLER
Süleyman Özışık: Bir AK Parti'ye bir de karşısındaki rakibi CHP'ye bakın Süleyman Özışık: Bir AK Parti'ye bir de karşısındaki rakibi CHP'ye bakın
Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı
Otomobil üretiminden daha önemli Otomobil üretiminden daha önemli
İçimizdeki truva atları İçimizdeki truva atları
Birbirlerini iyi yiyorlar! Birbirlerini iyi yiyorlar!
Şansal Büyüka ile Dobra Dobra Şansal Büyüka ile Dobra Dobra
Ya açsın, ya obez, ya da hasta! Ya açsın, ya obez, ya da hasta!
Bir zamanlar köyler kasabalar vardı Bir zamanlar köyler kasabalar vardı