Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu

Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu analizi inceledi.

Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu

Günlük hayatınızın ritmiyle haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Akrep burcunun haritasını cevapla.tv izleyenleri için inceledi.

Yorulduğunuz bir dönem Venüs, Akrep burcunda geriliyor. Bu yüzden ilişkilerinizi bir düzene koymakta zorlanıyorsunuz. Geçmiş dönemde yaşadıklarınız karşınıza teker teker geliyor. Yarattığınız karmaların sonuçlarını alıyorsunuz. Salı gününden sonra kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Güneş’in sizin tarafınıza geçmesiyle beraber daha etkili ve daha kuvvetli bir döngü başlayacak sizin için. Etrafınıza yapabileceklerinizi göstereceğiniz bir dönem. İlişkilerde hala düzgün enerjiyi sağlayabilmiş değilsiniz. Çarşamba günü oluşacak Dolunay ilişkilerde anlık kopuşları, sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir yada aniden evlilikle ilgili bir karar ortaya çıkabilir. Aman dikkat sevgili Akrep’ler. Özellikle hayatınızı değiştirecek büyük adımlar açısından desteklenmediğiniz bir döngü içersindesiniz. İlişkiler anlamında bu hafta dengesizlikleriniz yüksek olacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Taşınma ile ilgili konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Kendinizle olan bağlantınızı Cuma günü daha rahat toparlayacaksınız. Kendinizi ve bağınızı kuvvetlendirmek, sosyalliğinizi arttırmak size iyi gelecek. Yakın çevrenizdeki insanlar önemli konu ve olaylarda yanınızda olacaklar siz de onların desteğini göreceksiniz sevgili Akrep’ler.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kemal Öztürk ve Adil Gür arasında yaşanan tartışma mahkemeye taşınıyor Kemal Öztürk ve Adil Gür arasında yaşanan tartışma mahkemeye taşınıyor
İbrahim Karagül: Adam tek cümle ile bakın hangi planları açık etti? İbrahim Karagül: Adam tek cümle ile bakın hangi planları açık etti?
Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı
Kemal Öztürk: Adil Gür meselesi Kemal Öztürk: Adil Gür meselesi
Orhan Uğuroğlu: Bekir abim ölmedi hiç ölmeyecek ki Orhan Uğuroğlu: Bekir abim ölmedi hiç ölmeyecek ki
Ahmet Taşgetiren: Ömer'i sorgulayan halk Ahmet Taşgetiren: Ömer'i sorgulayan halk
SON HABERLER
Süleyman Özışık: Bir AK Parti'ye bir de karşısındaki rakibi CHP'ye bakın Süleyman Özışık: Bir AK Parti'ye bir de karşısındaki rakibi CHP'ye bakın
Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı Nedim Şener: FETÖ'nün siyasi ayağı
Otomobil üretiminden daha önemli Otomobil üretiminden daha önemli
İçimizdeki truva atları İçimizdeki truva atları
Birbirlerini iyi yiyorlar! Birbirlerini iyi yiyorlar!
Şansal Büyüka ile Dobra Dobra Şansal Büyüka ile Dobra Dobra
Ya açsın, ya obez, ya da hasta! Ya açsın, ya obez, ya da hasta!
Bir zamanlar köyler kasabalar vardı Bir zamanlar köyler kasabalar vardı