Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu

Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu analizi inceledi.

Hande Kazanova - 22 - 28 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu

Günlük hayatınızın ritmiyle haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Akrep burcunun haritasını cevapla.tv izleyenleri için inceledi.

Yorulduğunuz bir dönem Venüs, Akrep burcunda geriliyor. Bu yüzden ilişkilerinizi bir düzene koymakta zorlanıyorsunuz. Geçmiş dönemde yaşadıklarınız karşınıza teker teker geliyor. Yarattığınız karmaların sonuçlarını alıyorsunuz. Salı gününden sonra kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Güneş’in sizin tarafınıza geçmesiyle beraber daha etkili ve daha kuvvetli bir döngü başlayacak sizin için. Etrafınıza yapabileceklerinizi göstereceğiniz bir dönem. İlişkilerde hala düzgün enerjiyi sağlayabilmiş değilsiniz. Çarşamba günü oluşacak Dolunay ilişkilerde anlık kopuşları, sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir yada aniden evlilikle ilgili bir karar ortaya çıkabilir. Aman dikkat sevgili Akrep’ler. Özellikle hayatınızı değiştirecek büyük adımlar açısından desteklenmediğiniz bir döngü içersindesiniz. İlişkiler anlamında bu hafta dengesizlikleriniz yüksek olacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Taşınma ile ilgili konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Kendinizle olan bağlantınızı Cuma günü daha rahat toparlayacaksınız. Kendinizi ve bağınızı kuvvetlendirmek, sosyalliğinizi arttırmak size iyi gelecek. Yakın çevrenizdeki insanlar önemli konu ve olaylarda yanınızda olacaklar siz de onların desteğini göreceksiniz sevgili Akrep’ler.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış