ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova 16 - 22 Temmuz haftası Yengeç Burcu İncelemesi

Kendinizi sevdiklerinizle bütünleştireceğiniz bir döngü içersindesiniz ve yakın çevrenizde olan konu ve olaylar gündeminizi meşgul ediyor. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu sizler için yorumladı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
13 Temmuz 2018

Bu hafta iletişimsel işlerinizde yakın çevrenizle birlikte yapacağınız planlar gündeminize yerleşecek sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova Yengeç burcunun karnesini inceledi.

Diğer yandan hem maddi konularda hem de iş ile ilgili konularda da kendinizi göstereceksiniz. Bu hafta ailevi konular daha fazla önem kazanacak. Çarşamba ve perşembe günü ailevi konularda önemli konular devrede olurken haftasonuna doğruysa aşk hayatınız ve özel hayatıza ilgi duyacaksınız ve bu alanlardaki kısmetli bir takım adımlar hayatınızı renklendirebilir. Haftasonu itibariyle pazar günü güneş burç değişterecek ve para alanlarınıza kayacak. Önünüzdeki dönem tam 1 ay boyunca maddi kazanımlarınız, girişimleriniz para ile ilgili konu ve olayların hayatınızda daha fazla yer ettiğini görebilirsiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler