ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova 16 - 22 Temmuz haftası Boğa Burcu İncelemesi

Aşk hayatınızda keyfi, mutluluğu, şansı, bolluğu, bereketi hissedeceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova Boğa burcunun karnesini inceledi.

Hande Kazanova Hande Kazanova
13 Temmuz 2018

Aile hayatınızda halletmeniz gerekenlerin üzerine düşmek, bu konularda iyi bir şekilde organize olmak önem kazanırken gücünüzü etkin bir şekilde kullanamamaktan kaynaklı olarak biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu sizler için yorumladı.

Bu hafta’nın geneline baktığımızda hem aşk hayatınızı ilgilendirecek önemli olayların devreye girdiğini görüyoruz, hem de bir yandan bir kaç gün boyunca iş hayatınızın günlük yapılması gereken iş düzeniniz daha fazla önem kazanacak. Haftasonu itibariyle yaklaşık 1 ay boyunca ev, aile, yuvanızla ilgili konularda kendinizi ve kimliğinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Aile hayatınız için yapacaklarınız bu dönemde daha fazla önem kazanacak. Gayrimenkul, alım, satım gibi işlerinizi bu dönem içersinde halledebilirsiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler