Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Yay burcu yorumu

Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Yay burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Yay burcu yorumu

Bu hafta para kazançlarınızı arttıracağınız haftalardan bir tanesi sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Para alanınızda zaman zaman krizler yaşıyor olabilirsiniz, bazı iniş çıkışlarınız olabilir, ödemeleriniz olabilir ve siz bu ödemeler konusunda dengeyi kurtmakta zorlanıyor olabilirsiniz ama bu hafta başında ortaya çıkacak olan krizleri etkin bir şekilde yönetebilecek ve işlerinizi yoluna koymasını başaracaksınız. Geçmişte çözümleyemediğiniz, kafanızın bir köşesinde takılı kalmış ve bir türlü sizi rahat bırakmayan konu ve olayların çözümü elinize geçecek. Bu birinden özür dilemek olabilir, bir işinizi tamamına erdirmek yada sonlandırmak olabilir bütün bunlar için uygun doneleri bulacak ve istediklerinizi gerçekleştireceksiniz. İletişiminiz hızlı sosyal çevre bağlantılarınızın kuvvetli olduğu bir dönem ve sosyal çevrenizdeki insanları yapmak istediğiniz konuları kolaylıkla harekete geçirebilirsiniz.  Haftasonuna doğru Cuma günü hırsınızı yada zorlandığınız sıkıntınızı yakın çevrenizdeki insanlar çıkarma etkisine karşı dikkat edin. Biraz sivri dilli olacaksınız, patavatsız yapınızla yakın çevrenizi kolaylıkla kırabilir, bazı durumları ön plana çıkartabilirsiniz. Haftasonuna doğru evinizde yuvanızda dinlenmek ve sevdiklerinizle huzurlu bir vakit geçireceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış