Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Terazi burcu yorumu

Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Terazi burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Terazi burcu yorumu

Kendinize ve parasal konulara odaklı olduğunuz bu dönemde haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Aile hayatınızda önemli bir takım adımlar, krizlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Venüs sizin para alanınızda geriliyor bu alanda sıkıntı ve problemler çıkartmış olabilir ama Merkür’ün de bu alanınızda bulunması ve Pazartesi günü olumlu etkileşimlere girmesiyle beraber maddi konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemleri geride bırakacağınız iş ile ilgili konularda parasal anlamda güzel anlaşmalara gireceğiniz haftalardan bir tanesi. Bu anlaşmaların daha önceden konuşulmuş yada iş yaptığınız insanlar olmasına özen gösterin. Haftasonuna doğru Cuma günü sevdiklerinize karşı sabırsız ve agresif tutumlar içersine girmeniz söz konusu olabilir. Ağızınızdan çıkanı kulağınız duysun sevdiğiniz insanları çok fazla hırpalamayın hele maddi konularda harcamalarınızla ilgili yaşayacağınız sıkıntılar diğer insanlara daha kolay tepkiler vermenizi sağlayacak. Haftasonuna doğru iş ile ilgili konularda toparlayıcı etkileriniz olacak sevgili Terazi’ler.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış